Engelliler Haftası'nda gösterilen duyarlılığa teşekkür

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe Engelliler Haftası'nda Çınaraltı Kafe'nin gösterdiği duyarlılığa teşekkür etti.

Çınaraltı Kafe; Dünya Engelliler Haftası sebebi ile Türkiye Omurilik Felçlileri Beykoz Şubesi ve İSEM işbirliğince düzenlenen etkinliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe Engelliler Haftası’nda Çınaraltı Kafe’nin gösterdiği duyarlılığa teşekkür etti.

Çınaraltı Kafe; Dünya Engelliler Haftası sebebi ile Türkiye Omurilik Felçlileri Beykoz Şubesi ve İSEM işbirliğince düzenlenen etkinliğin öncesinde R.Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nin girişine astığı duyarlılık pankartıyla dikkatleri üzerine çekti.

Beykoz Paşabahçe’de bulunan ve yerel basın mensuplarının genelde tercih ettiği yer olarak bilinen Çınaraltı Kafe, Engelliler Haftası’nda büyük bir hassasiyet göstererek hem engelli vatandaşları ağırladı hem de astığı pankartla onların yanında olduklarını gösterdi.

Çınaraltı Kafe’nin sahipleri Vedat Dalar ve Hasan Balcan’ın; “Sizi seviyor ve yüreğimizde hissediyoruz. Sağlıklı her insan bir engelli adayıdır gerçeği, 1 gün değil 365 gün engelliler günü olmasına yeterde artar bile” yazılı pankartı herkes tarafından takdirle karşılandı.

Bunun üzerine TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, işletme sahiplerine böylesi bir duyarlılık için hem memnuniyetlerini dile getirmek hem de teşekkür belgesi vermek için mekanı ziyaret etti. Böyle duyarlı vatandaşları çevrede görmenin mutluluğunu yaşadığını ve bu tür duyarlılıkların artmasını arzuladığını belirten Saniye Efe, mekan sahiplerine teşekkür etti.

Ziyaret sırasında Vedat Dalar ise, kendilerine verilen belge adına teşekkür ettiklerini belirterek her zaman engelli vatandaşların yanında olduklarını ve olacaklarını vurguladı.

Engelliler Haftası'nda gösterilen duyarlılığa teşekkür
Bizi Takip Edin