Engelsiz Yaşam Merkezi için Beykoz'da uygun yer aranıyor!

Kızılay Beykoz Şubesi yönetimi Kaymakam Ahmet Katırcı'yı makamında ziyaret  etti.

Şubat ayında olağan genel kurul toplantısını gerçekleştiren Kızılay Beykoz Şubesi'nin yeni yönetimi Beykoz Kaymakam Ahmet Katırcı'yı makamında ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızılay Beykoz Şubesi yönetimi Kaymakam Ahmet Katırcı’yı makamında ziyaret  etti.

Şubat ayında olağan genel kurul toplantısını gerçekleştiren Kızılay Beykoz Şubesi’nin yeni yönetimi Beykoz Kaymakam Ahmet Katırcı’yı makamında ziyaret etti.

Çiğdem Özkan başkanlığındaki Tahir Akar, İdris Kurt ve Kemal Sadıkoğlu’ndan oluşan Kızılay Beykoz Şubesi Yönetim Kurulu Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı’yı nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Kısa bir tanışma faslının ardından Kızılay Beykoz Şubesi olarak yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler veren heyet Beykoz’da uygun bir yer bulduklarında Diyaliz Merkezi açacaklarının müjdesini verdi. Kızılay Beykoz Şubesi olarak 65 öğrenciye burs verdiklerini söyleyen Çiğdem Özkan, Yalıköy’de bulunan binalarının kendine ait olduğunu ve Kavacık’da özel bir tıp merkezine kiraya verdikleri bir binalarının da olduğunu söyledi. Özkan ayrıca Suriyeli ailelere yardım yaptıklarını ifade etti.

Beykoz’un en büyük sıkıntılarından biri boş arsa üretilememesi olduğunu söyleyen Kaymakam Ahmet Katırcı, Beykoz’da engellilerin gündüz eğlenebileceği bir “Engelsiz Yaşam Merkezi” açmayı planladıklarını fakat uygun bir yer olmadığı için beklemede olduğunu söyledi. Beykoz halkından yer konusunda destek bekleyen Katırcı “8 aydır yer arıyoruz. Projemiz ve kaynağımız hazır fakat uygun yer olmadığı için bekliyoruz. Engellilerin ulaşımının rahat olacağı düzayak uygun bir bina arıyoruz” dedi.

Ziyaret karşılıklı yapılan sohbetin ardından çekilen toplu fotoğraf ile sona ererken heyet daha sonra Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar’ı ziyaret etti. AK Parti eski İlçe Başkanı Adem Sefer’inde yer aldığı ziyarette yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Engelsiz Yaşam Merkezi için Beykoz'da uygun yer aranıyor!
Bizi Takip Edin