Eski düşman dost olmaz

Yıllardır çevremizin hep düşman olduğunu biliriz ve  bizlerde kızdığımıza ‘yunan gavuru' derdik. 

Son zamanlarda kuzu postuna bürünmüş dostlar etrafımızı sardı.

Hani bir söz vardır ya “gavurdan dost, domuzdan post” olmaz.

Evet,

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıllardır çevremizin hep düşman olduğunu biliriz ve  bizlerde kızdığımıza ‘yunan gavuru’ derdik. 

Son zamanlarda kuzu postuna bürünmüş dostlar etrafımızı sardı.

Hani bir söz vardır ya “gavurdan dost, domuzdan post” olmaz.

Evet, olmaz ve olmadı da…

Menfaatleri gözeterek kuzu postuna bürünüp etrafımızı sardılar fakat fırsatı bulunca dişlerini gıcırdatmaya başladılar.

Bu gayet normal onların inandığıyla bizim inandığımız aynı olmadığı müddetçe bu böyle olacak ve oluyor. Tabii bugünkü terör olayları yılların birikimi senaryolar yazılmış hem de tek senaryo değil biri oynanırken bir diğeri sahneye alınıyor. Fakat nedense bu senaryolar hep doğuda sahneleniyor.

Niye mi Doğu?

Her tarafı hazine dolu altı üstü bir devlete gerekli her turlu yer altı madenleri burada. Bunlara gavur dediysek aptalda değiller. Adamlar hiç Afrika ülkelerinde savaş çıkarıyorlarmı? Nasılsa uslu uslu somuruyorlar garipleri. Açlıktan sesleri bile çıkmıyor nasılsa.

Fakat Suriye’ye bir baksanıza kaç ülke var. Hatta şunu diyebiliriz. Hangi ülke yok desek daha kolay fakat bu ülkeler mültecileri barındırmaya gelince hiç biri yok.

İşte bu gavur oğlu gavur topluluğunun birleştiği nokta inançları ve menfaatleri. Bu uğurda da odun doğrar gibi insan doğruyorlar. Hele bide bu doğradıkları müslümansa zevkle yapıyorlar.

Bu güne kadar bu kadar azmamalarının sebebi de kuzu postunun içinde sessiz sakin bir şekilde işlerini yürütüyorlardı. Ne ihtiyacımız olsa onlardan temin ediyorduk. Fakat baktılar tanklar, insansız hava uçakları, güdümlü füzeler sıralanıp gidiyor eyvah dediler. Zaten taşeron PKK’yı besliyorlardı, soktular devreye.

Tabii sahne dar geldi. Gavur oğlu gavurlara…

Terör Fransa’da olunca dünya ayağa kalktı. Türkiye’de olunca utanmasalar hainleri vatanperver gösterecekler. Şehit veriyoruz  şahadet bir savaşçı için en büyük onur ve bu onurla Rabbimin karşısına çıkmakta her inanan ölümlü için bir hedef şehitlik mertebesiyle aslında mükâfatlandırıyorlar. Fakat ateşte  düştüğü yeri yakıyor. Kolay değil. 

Şehit yakınlarına yetim kalan evlatlarına yüce rabbim sabır versin. Dün nasıl başarılı olamadılarsa bugünde ayni son belli yedi düvel toplansa Allah’ın izniyle Hak’ta yerini batıl da yerini bulacak.

Şehit kanlarımız dün bu ülkeyi nasıl yeniden yeşerttiyse bugünde tarih tekerrür edecek inşallah.

Eski düşman dost olmaz
Bizi Takip Edin