Evde Sağlık Hizmeti Beykoz'un mahallelerinde tanıtılıyor

Beykoz Belediyesi'nin hasta, yaşlı ve muhtaç kimseler için başlattığı evde sağlık hizmeti mahalle mahalle Beykozlulara tanıtılıyor.

Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü'ne bağlı uzman ekipler mahallelerde muhtarlık, aile sağlığı merkezleri ve kur

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin hasta, yaşlı ve muhtaç kimseler için başlattığı evde sağlık hizmeti mahalle mahalle Beykozlulara tanıtılıyor.

Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı uzman ekipler mahallelerde muhtarlık, aile sağlığı merkezleri ve kuran kurslarında yeni hizmeti tanıyor.

İlçe sakinlerinin evde sağlık hizmeti konusunda bilgilenmesi amacıyla yapılan tanıtımın bugünkü adresi Kaynarca, Akbaba ve Poyrazköy mahalleleri oldu.

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin’in hazır bulunduğu tanıtım toplantılarında Sağlık İşleri Müdürü Meral Şençağda Ocak ve Sağlık İşleri birimi görevli personeli vatandaşlarla birebir görüşerek hizmet hakkında bilgi verdi ve broşür dağıttı.

Uzman ekipler, her gün sağlık aracıyla yola çıkarak hastalığı nedeniyle hareket etmesi sakıncalı olan, yaşlı, yatalak, engelli, yeni ameliyat olmuş, evden çıkamayan ilçe sakinleri için Evde Sağlık Hizmeti veriyor.

Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı uzman 3’er kişiden oluşan 2 ekip ve 2 araçla verilen hizmet, doktor reçetelerinin doğrultusunda evde serum, pansuman, sonda takımı- çıkarımı, yara bakımı, yatalak hastaların bakımını kapsıyor.

Ücretsiz verilen Evde Sağlık Hizmeti’nden yararlanmak isteyen ilçe sakinlerinin 444 66 61 numaralı telefonu arayarak 4 numarasını tuşlamalır ve randevu almaları gerekiyor.  

Evde Sağlık Hizmeti Beykoz'un mahallelerinde tanıtılıyor
Bizi Takip Edin