Facia ucuz atlatıldı. Beykoz'da TIR otobüs durağına daldı

Beykoz'da Elmalı yokuşundan aşağıya inerken kontrolden çıkan TIR bir iş yerine çarptıktan sonra otobüs durağına daldı.

Beykoz'da yokuş aşağıya inerken sürücüsünün kontrolünden çıkan TIR bir iş yerine çarptıktan sonra otobüs durağına…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da Elmalı yokuşundan aşağıya inerken kontrolden çıkan TIR bir iş yerine çarptıktan sonra otobüs durağına daldı.

Beykoz’da yokuş aşağıya inerken sürücüsünün kontrolünden çıkan TIR bir iş yerine çarptıktan sonra otobüs durağına daldı. Durak paramparça olurken durakta bekleyen bir kişi son anda kaçarak ezilmekten kurtuldu.

Kaza Beykoz bağlantı yolu Elmalı köyü kavşağında meydana geldi. Adem Dalman’ın kullandığı 41 AJ 260 plakalı konteyner yüklü TIR rampadan aşağıya indiği sırada virajı alamayarak kontrolden çıktı.

TIR önce yol kenarındaki bir işyerinin duvarına daha sonrada İETT otobüs durağına çarparak durabildi. Kazada otobüs durağı paramparça olurken durakta bekleyen Fahrettin Kambur adlı yaşlı adam, TIR’ı fark ederek ezilmekten son anda kurtuldu. Kazayı gören vatandaşlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Kazayı yara almadan atlatan sürücü Dalman, ‘Çok keskin viraj, çok dik. Freni bastım, kontrolden çıkınca buraya çarptım’ diye konuştu. TIR’ın çarparak zarar verdiğini söyleyen işyeri sahibi, ‘Arkadaş frenlerinin tutmadığını iddia ediyor ama öyle bi şey yok. Virajı alamayınca buraya çarpıyor sonra durağa. Yaşlı bir amca vardı durakta son anda kaçtı‘ diye konuştu.

Facia ucuz atlatıldı

Otobüs durağının paramparça olduğu kazada ölen yada yaralanan olmazken kaza ucuz atlatıldı. Çevredeki vatandaşlar bu noktada çok fazla kazanın yaşandığını yetkililerin bir an önce önlem alınmasını istedi. Polis kaza ile ilgili inceleme başlattı. 

Facia ucuz atlatıldı. Beykoz'da TIR otobüs durağına daldı
Bizi Takip Edin