'Futbol Vadisi' için Beykoz'da dev adım atıldı!

TFF'nin Beykoz Riva'da 'Futbol Vadisi' projesi için başvuruda bulunduğu 145 dönümlük arazinin tahsisi tamamlandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Beykoz Riva'da 'Futbol Vadisi' projesi için başvuruda bulunduğu 145 dönümlük arazinin tahsisi tamamlandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TFF’nin Beykoz Riva’da ‘Futbol Vadisi’ projesi için başvuruda bulunduğu 145 dönümlük arazinin tahsisi tamamlandı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Beykoz Riva’da ‘Futbol Vadisi’ projesi için başvuruda bulunduğu 145 dönümlük arazinin tahsisi tamamlandı.

TFF’den yapılan açıklamada ‘Futbol Vadisi’ kurulması hedefiyle yapılan çalışmalarda dev bir adım atıldığı vurgulanarak, “145 dönümlük ilave arazi için Federasyonumuzun yaptığı tahsis başvurusunun kabulü, Türkiye’nin en modern futbol tesisinin 4 Temmuz 2014 tarihindeki açılışı sırasında, dönemin Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulmuştu. İlgili arazinin tahsisi bugün itibariyle tamamlandı.” ifadeleri kullanıldı.
 
Açıklamada Türkiye’de futbola yapılan katkı için başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davudoğlu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a teşekkür edilerek, “Futbol Vadisi” için hazırlanan projelerin kısa süre içerisinde kamuoyuyla paylaşacağı aktarıldı.

'Futbol Vadisi' için Beykoz'da dev adım atıldı!
Bizi Takip Edin