Galatasaray – Lazio maçının Beykoz'dan misafirleri vardı

UEFA Avrupa Ligi'nde Lazio ile karşı karşıya gelen Galatasaray'ın Beykoz'dan da önemli misafirleri vardı. 

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç ve Mahmut Gülbasar ile AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı Adem Sefer ve…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

UEFA Avrupa Ligi’nde Lazio ile karşı karşıya gelen Galatasaray’ın Beykoz’dan da önemli misafirleri vardı. 

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç ve Mahmut Gülbasar ile AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı Adem Sefer ve Kızılay Beykoz Şubesi Başkan Yardımcısı İdris Kurt, Galatasaray Spor Kulübü’nün onur konuğu olarak maçı locadan izledi.

Trabzonspor taraftarı olduğu bilinen Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç ve Kızılay Beykoz Şubesi Başkan Yardımcısı İdris Kurt ile Galatasaray taraftarı olduğu bilinen Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve AK Parti Beykoz eski İlçe Başkanı Adem Sefer, stat girişinde İsmail Sarıkaya tarafından oldukça samimi bir şekilde karşılandı.

Beykoz heyeti, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 GSYİAD) Başkanı İsmail Sarıkaya’nın onur konuğu olarak maçı locadan birlikte izledi.

Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç ile bir süre baş başa bir görüşme gerçekleştiren Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, en yakın zamanda Belediye Başkanı Yücel Çelikbik’i ziyaret edeceğini ifade etti. Dilmaç’ta Beykoz halkı adına Galatasaray’a başarı dileklerini iletti.

Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında Galatasaray, TT Arena’da İtalyan rakibi Lazio ile 1-1 berabere kaldı. Galatasaray’ın golü Sabri Sarıoğlu’ndan geldi.

Galatasaray – Lazio maçının Beykoz'dan misafirleri vardı
Bizi Takip Edin