Gaye Zayıf geçte olsa Beykoz halkından özür diledi

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrası artan tepkiler üzerine açıklama yaptı.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, geçtiğimiz günlerde…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrası artan tepkiler üzerine açıklama yaptı.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrası gelen tepkilerin artması üzerine açıklama yaptı. Açıklamasında sözlerinin çarpıtıldığını söyleyen Zayıf, Beykoz halkından geçte olsa özür diledi.

Açıklamasının başında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın çarpıtıldığını söyleyen Zayıf, yaklaşan CHP kongresi öncesi popüler olma hesabı üzerinden rant elde edilmeye çalışıldığını belirterek “Beykoz’un sorunlarına dair tek bir çözüm dahi üretemeyen ve üretme potansiyeli bulunmayan muhalefet partisinden bazı kişiler, yaklaşan ilçe kongrelerinde popüler olma hesabı yaparak bu olay üzerinden rant elde etme peşindeler. Bugün yaptıkları açıklamalarda, halkın yanında olduklarını iddia eden CHP  önce 2/B arazilerini anayasa mahkemesine taşımış, sonrasında 2014 yerel seçimleri öncesi buraları elinizden alacaklar, rayiç bedeller çok yüksek olacak ve buraları peşkeş çekecekler diyerek, vatandaşlarımızın yerlerini yok pahasına satmasına ve Beykoz’dan gitmelerine sebep olmuşlardır.. Hatta verilen “TAPU”ların sahte olduğunu iddia edecek kadar ileri gitmişlerdir. Büyükşehirden alınan arazilerin satışını engellemek için, milletvekilleri ile birlikte Beykoz Belediye Başkanlığı’nın önünde kara propaganda ile  vatandaşlarımızın hakkı olan tapularını almalarına engel olmuşlardır. Bir tarafta bunlar yaşanırken bizler kapı kapı gezerek yerlerinizi satmayın “BEYKOZ’lu BEYKOZ’da KALACAK demiştik” ifadelerini kullandı.

AK Parti ailesi olarak belediyesi ve teşkilatıyla birlikte ilçenin sıkıntılarını çözüme kavuşturulması noktasında ilk günkü hassasiyetle  Beykozluların yanında olacaklarını dile getiren Zayıf, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sonrası bazı vatandaşların sitem ettiğini de sözlerine ekleyerek ne demek istediğini“Sorunları büyük ölçüde çözülmesine rağmen hala tüm artıları görmezden gelerek, küçümseyerek, beddua ederek negatif yaklaşımda bulunanlar ile ilgi bir değerlendirmedir.” sözleriyle özetledi.

Zayıf açıklamasında sözlerinin çarpıtıldığını ve yanlış mecralara çekildiği için Beykoz halkının bir kısmının haklı olarak sitem ettiğini dile getirerek “İstemeden de olsa kırdığım her bir Beykozludan özür diler, siz Beykozlularla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hayırlı işlerde buluşmayı temenni ederim.” ifadelerini kullandı.

Gaye Zayıf geçte olsa Beykoz halkından özür diledi
Bizi Takip Edin