Geleneksel Beykoz Çayır Festivaline İBB engeli

Beykoz'da yıllardır devam eden çayır festivali bu kez CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin engeline takıldı.

Beykoz'da yıllardır devam eden çayır festivali bu kez CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin engeline takıldı. Önümüzdeki Pazar başlay

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da yıllardır devam eden çayır festivali bu kez CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin engeline takıldı.

Beykoz’da yıllardır devam eden çayır festivali bu kez CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin engeline takıldı. Önümüzdeki Pazar başlayacak olan ve Serebral Palsi hastalığına dikkat çekecek festival hazırlıklarına İBB ekipleri müdahale etti.

Beykoz’daki yöre derneklerinin bir araya gelerek Serebral Palsi hastalığı ile ilgili farkındalık oluşturacağı Gelenekleşen Çayır Festivali için Beykoz Belediyesi tarafından çalışma başlatılmıştı. Ancak hazırlıklar başlar başlamaz İBB’ye bağlı ekipler alana gelip çalışmaları engellediği öğrenildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin tarafından 15 gün önce İBB’ye gerekli başvuruların yapılmış olmasına rağmen müdahalenin yukarıdan gelen bir talimat doğrultusunda yapıldığı gelen bilgiler arasında.

Serebral Palsi hastalığına karşı sosyal sorumluluk kampanyası dahilinde Beykoz Çayırı’nda yapılacak olan etkinliğin neden engellendiğine dair bir bilginin olmadığı belirtildi.

Festivalde yer alacak olan dernekler ve bu hastalıktan muzdarip aileler tepkilerini dile getirmek için bugün saat 15.30’da Beykoz Çayırı’nda toplanacağı öğrenildi. 

Geleneksel Beykoz Çayır Festivaline İBB engeli
Bizi Takip Edin