Geleneksel Beykoz Kermesi açıldı!

Beykoz, Paşabahçe ve Çubuklu öğrenci yurtlarında okuyan öğrencilerin yararına kurulan ‘Geleneksel Beykoz Kermesi' açıldı.

Paşabahçe, Beykoz ve Çubuklu'da öğrenci yurtlarında okuyan öğrencilerin yararına her yıl açılan ‘Geleneksel Beykoz Kermesi' yine

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz, Paşabahçe ve Çubuklu öğrenci yurtlarında okuyan öğrencilerin yararına kurulan ‘Geleneksel Beykoz Kermesi’ açıldı.

Paşabahçe, Beykoz ve Çubuklu’da öğrenci yurtlarında okuyan öğrencilerin yararına her yıl açılan ‘Geleneksel Beykoz Kermesi’ yine Beykoz halkı tarafından yoğun ilgi göreceğe benziyor.

Yaklaşık 1000’e yakın öğrencinin eğitimine katkıda bulunmak isteyen tüm hayırseverler; kermesten alışveriş yaparak öğrencilerin barınma, yiyecek, giyecek, yakacak ve hastalıkları halinde doktor, ilaç, hastane masrafları ile tüm ihtiyaçlarına katkıda bulunabilecek.

Kıyafetten ev tekstiline, züccaciyeden ayakkabıya kadar birçok kaliteli ürünün yer aldığı kermeste, hayırseverlerde uygun fiyatlarla kaliteyi ucuza alacak…

Ayrıca sahil tarafında kurulan yerde alışverişini yaptıktan sonra hayırseverler, denize nazır yemeğini yine uygun fiyatlarla yiyerek, dinlenmenin keyfini çıkarabilecek.

15 Mayıs – 5 Haziran tarihlerinde Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Meslek Lisesi karşısında bulunan otoparkta ziyarete açık kalacak kermesin açılışına ise, çok sayıda davetlinin yanı sıra; İlçe Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Salim Öztürk, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş ve İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz katıldı.

Kermesin açılış kurdelesini İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ın duasının ardından birlikte kesen protokol, daha sonra tek tek kermes stantlarını gezdi.

Geleneksel Beykoz Kermesi açıldı!
Bizi Takip Edin