Giresunlular istişare konseyi için toplandı

Beykozlu Giresunlular Derneği “İstişare Konseyi” kurma çalışmaları kapsamında 31 dernek yöneticisi ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Beykozlu Giresunlular Derneği “İstişare Konseyi” kurma çalışmaları kapsamında Beykoz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykozlu Giresunlular Derneği “İstişare Konseyi” kurma çalışmaları kapsamında 31 dernek yöneticisi ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Beykozlu Giresunlular Derneği “İstişare Konseyi” kurma çalışmaları kapsamında Beykoz içerisinde faaliyette olan 31 dernek yönetici ile Paşabahçe spor kulübü lokalinde düzenlenen sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya, göreve geldikleri günden bu güne kadar yapılan çalışmaları slayt eşliğinde üyelere anlatarak konuşmasına şöyle devam etti.  “Beykoz’da faaliyette bulunan 31 adet dernek yöneticileri, siyaset, bürokrasi ve iş hayatında bulunan hemşerilerimizle ile bir araya gelme projemizi bugün gerçekleştirmiş bulunuyoruz.  Amacımız sizlerle birlikte geçmişi değerlendirip, geleceğe de ışık tutacak fikirlerin ortaya çıkmasını sağlamaktır.  Bunun yanında diğer bir amacımız da derneğimizin yeni dönemdeki  projelerini sizlerle paylaşmaktır. Yeni dönemdeki en büyük projemiz tüm meslek gruplarından ve derneklerimizden temsilcilerin katılacağı bir “İstişare Konseyi” oluşturmaktır.  Konsey çalışmaları Yahya İpek tarafından yürütülmektedir ve alt yapısı tamamlanmıştır. Ayrıca yeni dönemde sosyal çalışmalarımızı daha etkin kılacak teşkilatlanma, Halkla ilişkiler, basın yayın, gençlik kolları, kadın kolları, eğitim komisyonu, sosyal etkinlikler komisyonu ve köy-mahalle temsilcilikleri oluşturulacaktır.” dedi.

Başkan Hasan Karakaya’nın konuşmasının ardından Yahya İpek, konsey çalışması ve içeriği hakkında katılımcıları bilgi verdi.

Toplantının basına kapalı olan bölümünde de katılımcılar konsey çalışmaları, dernek çalışmaları ve sosyal çalışmalar hakkında görüşlerini paylaştılar.

Giresunlular istişare konseyi için toplandı
Bizi Takip Edin