Giresunlular siyasi gelişmeleri değerlendirdi!

Beykoz'da faaliyet gösteren Giresun Dernek BaşkanlarI bir toplantı yaparak siyasi gelişmeleri değerlendirdi.

Beykozlu Giresunlular Derneği İstişare Konseyi, Beykoz'da faaliyet gösteren Giresun Derneklerinin Başkanlarıyla bir toplantı yaparak siyasi ge

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da faaliyet gösteren Giresun Dernek BaşkanlarI bir toplantı yaparak siyasi gelişmeleri değerlendirdi.

Beykozlu Giresunlular Derneği İstişare Konseyi, Beykoz’da faaliyet gösteren Giresun Derneklerinin Başkanlarıyla bir toplantı yaparak siyasi gelişmeleri değerlendirdi.

Beykozlu Giresunlular Dernek merkezinde yemekli yapılan toplantıya İstişare Konseyi Başkanı Yahya İpek, Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Hasan Karakaya, İstişare Konseyi Üyeleri Abdullah Yümsel,    Gökhan Taneri  Vural,  Erhan Ekiz, Tahsin Torun,  Mustafa Öztürk, Dernek Başkanları Hüseyin Kuruderi, Taner Cafer,  Harun Pirgaip , Hüseyin İpek,  Muharrem Özdemir,  Yücel Alarçin,  Hayrullah Sağır,  Hilmi Somuncu  ve  Necmettin Cafer katıldılar.  

Toplantının açılış konuşmasını yapan İstişare Konseyi Başkanı Yahya İpek toplantıya katılan Dernek Başkanlarına toplantının içeriği konusunda bilgi verdikten sonra şunları söyledi: “Toplantımızın konusu siyaset. 2014 yerel seçimleri ile ilgili Beykoz da bulunan siz değerli dernek başkanlarımızın görüşlerini almak üzere bu toplantıyı gereçekleştirmiş bulunuyoruz” dedi.

Yahya İpek İstişare Konseyinin seçimlerle ilgili izleyeceği politikaları Dernek Başkanlarına açıkladı ve görüşlerine sundu.

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Hasan Karakaya’da yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi: “Ne yapacak nasıl yapacaksak hep beraber yapalım. Beş yıllık süreçte Giresunluluk adına bir bilinç oluşturduk. Bundan sonraki süreçte daha fazla bir araya gelelim. Beykoz da partisi fark etmez biz Giresunlu bir başkan istiyoruz. Bu masadan kalktıktan sonra tek bir görüşte birleşip gittiğimiz yerlerde aynı söylemlerde bulunalım.” dedi.

Toplantının ilerleyen bölümlerinde katılımcı Dernek Başkanları konu ile ilgili görüşlerini açıkladılar. Katılımcı dernek başkanları, Beykoz’da izlenecek siyasi yol haritasını Giresunlular Derneği İstişare Konseyinin çizeceği şekliyle destekleyeceklerini ifade ettiler.

Başkanlar daha sık bir araya gelme konusunda görüş birliğine vardılar.

 

 

Giresunlular siyasi gelişmeleri değerlendirdi!
Bizi Takip Edin