Giresunlular'dan Gökhan Taneri Vural'a tam destek

Beykoz'daki bazı Giresunlu İlçe ve Köy dernekleri, CHP Meclis Üyesi aday adayı Gökhan Taneri Vural'a tam destek verdi.

Beykoz'daki Giresunlu İlçe ve köy derneklerinden kurulu bir heyet, CHP İlçe Başkanı Bahadır…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’daki bazı Giresunlu İlçe ve Köy dernekleri, CHP Meclis Üyesi aday adayı Gökhan Taneri Vural’a tam destek verdi.

Beykoz’daki Giresunlu İlçe ve köy derneklerinden kurulu bir heyet, CHP İlçe Başkanı Bahadır Yavuz ve CHP Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz’ı ilçe merkezinde ziyarette bulundu.

Heyet; İlçe Başkanı Bahadır Yavuz’un il yönetiminde katıldığı toplantıdan dolayı CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz ile toplantıyı gerçekleştirdi. Beykozlu Giresun Kırıklılar Derneği Başkanı Hüseyin Kuruderi, Beykozlu Giresun Doğankentliler Derneği Başkanı Ömer Türk, Beykozlu Giresun Yukarı Boğalılılar Derneği Başkanı Muharrem Özdemir, Beykozlu Giresun Sofulular Derneği Başkanı Yücel Alarçin, Beykozlu Giresun Bulancaklılar Derneği Başkanı Niyazi Aydın, Bulancak Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Yavuz, Beykozlu Giresun Dikmenliler Derneği Başkanı Harun Pirgaip, Beykozlu Giresun Karaahmetliler Derneği Başkanı Metin Karadeniz, Beykozlu Giresunlular Derneği YK Üyesi Erdal Karadeniz, Beykozlu Giresunlular Derneği YK Üyesi Aydın Yılmaz ve  birçok Giresunlu hemşerileri Gökhan Taneri Vural’ın meclis üyesi listesinde ilk 3’te bulunmasını talep ettiler.

Giresunluların oluşturduğu heyet, hemşerileri Gökhan Taneri Vural’ın sonuna kadar arkasında olduklarını ve bu isteklerinin önemsenmesi gerektiğini belirtti. Bunu tüm Giresun dernekleri olarak istediklerini ifade eden heyet; “Emek veren parti için çalışan biri olmalı, tepeden inme değil” dedi.

Giresunluları bir şekilde sevindireceğim!

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, çok sayıda Giresunlunun bu bölgede yaşadığını göz önünde bulundurarak hareket edeceklerini söyleyerek; “Belediye meclis üyesi listemizde en az 3 tane Giresunlu arkadaşımız var. Herkes birini istiyor ama bütün arkadaşlarımızın her biri gözümüzde çok değerli. Gökhan Taneri Vural, parti içinde aktif olan ve sevilen bir arkadaşımız. Tabi bunların hem temsilde hem kazanmada en fazla iyiyse sizlerin önerileri ile görüyoruz. Bunun sonucunda bir değerlendirme yapacağız. Bu değerlendirmeyi tek ben yapmıyorum, örgütümüzle yapıyoruz. Sizleri bir şekilde sevindireceğime söz veriyorum” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Giresunlular'dan Gökhan Taneri Vural'a tam destek
Bizi Takip Edin