Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı'na Anında Hizmet

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet' programı kapsamında Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı'nda çalışma gerçekleştirdi.

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet' programı kapsamında bu hafta Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı mahallelerinde Fen İşleri'nden Park Bahçel

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı’nda çalışma gerçekleştirdi.

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında bu hafta Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı mahallelerinde Fen İşleri’nden Park Bahçeler’e, Temizlik Hizmetleri’nden Sağlık İşleri’ne tüm müdürlükler görevli ekipleriyle çalışma yapıyor.  

Belediye ekipleri tarafından mahallelerin cadde ve sokaklarındaki eksikler giderilerek, vatandaşların taleplerine de anında yanıt veriliyor. Gün boyu istinat duvarı yapımı, asfaltlama, parkların bakımı ve temizliği, ağaçların budanması gibi pek çok hizmet tamamlanırken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, müdürler, danışmanlar ve muhtarlar Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı’nda vatandaş ve esnafa ziyarette bulundular.

Üç mahallede gerçekleştirilen “Anında Hizmet” çalışmaları kapsamında kaldırımların onarılması, yolların asfaltlanması, merdiven yapımı, ibadethanelerin temizliği, yol kenarlarındaki otların ve çalıların temizlenmesi gibi pek çok hizmet tamamlanarak cadde ve sokaklar tertemiz bir görünüme kavuşturuldu.

Vatandaş ve esnaf ziyaretinde Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı Mahalleleri sokak sokak gezildi. Vatandaşlarla sohbet edilerek ihtiyaçlarına anında cevap verilirken, sürdürülen çalışmalar konusunda da bilgi verildi.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği sağlık taramasında da vatandaşlara açlık kan şekeri, kolesterol ölçümü hizmeti verildi. 

Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı'na Anında Hizmet
Bizi Takip Edin