Göllü Köyü Spor Kulübü kuruldu!

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği (BİSK), resmi kuruluşu tamamlanan Göllü Köyü Spor Kulübü'ne bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi!

BİSK, Göllü Köyü Spor Kulübü'nün kurulması yönünde ilgili işlemleri tamamladı. Dernekler Masası'na evrak…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği (BİSK), resmi kuruluşu tamamlanan Göllü Köyü Spor Kulübü’ne bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi!

BİSK, Göllü Köyü Spor Kulübü’nün kurulması yönünde ilgili işlemleri tamamladı. Dernekler Masası’na evrak tesliminin yapılması ve onay sürecinin ardından resmen kurulan Göllü Köyü Spor Kulübü’nde bir araya gelen BİSK yönetimi, hem hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdi; hem de spor kulübünün yönetimini belirledi.

Kulübün Başkanı Ahmet Özdeniz

Yapılan toplantıda Göllü Köyü Spor Kulübü Başkanlığı’na Ahmet Özdeniz getirildi. Özdeniz, kulüplerinin kurulması dolayısıyla bir konuşma yaparak, duygu ve düşüncelerini dile getirdi. Konuşmasında, öncelikle köylerine ve çevre köylerin gençlerine hizmet vereceklerini ve sadece futbol değil, diğer spor branşlarına katılmak yönünde de çalışmalar yapacaklarını ifade eden Özdeniz, bir spor kulübüne başkanlık etmek suretiyle genç nesile yararlı olmanın mutluluğunu yaşadığını kaydetti.

Kulübün kurucu Başkanı Özdeniz’in ardından söz alan BİSK Başkanı Asım Özdemir ise, Göllü Köyü için yaptıkları söz konusu çalışmayı istekli olan diğer köyler için de yapacaklarını ifade ederek, “ Önümüzdeki günlerde Cumhuriyet Köyü Spor Kulübümüzü de ziyaret edeceğiz ve köylerimizdeki spor kulüplerine destek olacağız” dedi.

Özdemir, Göllü Köyü Spor Kulübü’nün yakın zamanda futbol tescilinin de yapılarak, federe haline getirileceğine işaret etti. BİSK Başkanı, konuşmasını, çiçeği burnunda spor kulübüne spor hayatında başarılar dileyerek sonlandırdı.

Kulüp Başkanı çok ünlü bir cam sanatçısı!

Kulüp Başkanı Ahmet Özdeniz, aynı zamanda Göllü Köyü’nde yaşamakta olan bir cam sanatçısı. FIFA Başkanı Pilatini Türkiye’ye geldiğinde, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da hazır bulunduğu bir sunumda, özel bir gösteri sunan Ahmet Özdeniz, Topbaş’ın elinden bir kupa da almıştı.

Beykoz’un değerli basınına saygıyla duyurulur…

BİSK Yönetim Kurulu adına

Asım Özdemir

Göllü Köyü Spor Kulübü kuruldu!
Bizi Takip Edin