Gönül Sofrası'nda ihtiyaç sahipleri ağırlandı

Beykoz Belediyesi, ‘Gönül Sofraları' etkinliği altında bu kez de ilçedeki ihtiyaç sahipleri ile iftar sofrasında buluştu.

Beykoz Belediyesi, ‘Gönül Sofraları' etkinliği altında Beykozlularla buluşmaya devam ediyor. Ev sahibi Beykoz Belediye Başkanı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi, ‘Gönül Sofraları’ etkinliği altında bu kez de ilçedeki ihtiyaç sahipleri ile iftar sofrasında buluştu.

Beykoz Belediyesi, ‘Gönül Sofraları’ etkinliği altında Beykozlularla buluşmaya devam ediyor. Ev sahibi Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, bu kez de ilçedeki ihtiyaç sahibi, yetim ve öksüzlerle iftar sofrasında buluştu.

Beykoz Belediyesi’nin insanlar arasındaki dayanışmayı ve paylaşmayı sağlamak amacı ile kurduğu gönül sofrası, ilçedeki ihtiyaç sahiplerini İBB Sosyal Koru Tesisleri’nde ağırladı.

İlçedeki ihtiyaç sahibi ailelerin yanı sıra iftar yemeğine; Kaymakam Süleyman Erdoğan, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Salim Öztürk, İl Yönetim Kurulu Üyesi Şebnem Koçakelçin, AK Parti meclis üyeleri Bayram Çevik, Emin Yavuz ve Nevzat Oral katıldı.

Muhammed Küçükonuklar’ın okuduğu ezanın sonrasında Beykozlular, birlikte olmanın güzelliği ve farklılığıyla orucunu açtı.

Gecede konuşma yapan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine değinerek ülkenin AK Parti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la geçirdiği değişimi anlattı. 1994’ten başlayan bir düzeni bugüne kadar devam ettirdiklerini belirten Başkan Çelikbilek: “20 yılda Türkiye’de çok şeyler değişti. Son 12 yılda çok farklı noktalara geldik. Türkiye’nin her yerinde huzur var. Son 1,5 yıldır ülkede kan dökülmüyor.  Ülke 12 yıldır sağlıkta, eğitimde hiç akıl alınmayacak noktalara geldi. Hastanelerimiz artık 5 yıldızlı otel gibi hizmet veriyor, veliler okul kitaplarını nasıl alacaklarını düşünmüyor. Bu hizmet aşkı inşallah devam edecek. Bu devam ancak başıyla, ayağıyla, birlikte yürüyeniyle olur. Bizde yeni bir güne hazırlanıyoruz. 10 Ağustos’ta halk kendi Cumhurbaşkanını belirleyecek. Halkımız bu ülkeye doğruları yapar. Eminim ki sizler 10 Ağustos’ta bu ülkede parlamentosuyla cumhurbaşkanıyla bir olan bir kadroyu Türkiye’nin başına getireceksiniz” dedi.

Başkan Çelikbilek’in davete katılan herkese teşekkürlerini sunmasının ardından gece sona erdi.

Gönül Sofrası'nda ihtiyaç sahipleri ağırlandı
Bizi Takip Edin