Görele Mahallesi de tapu sevinci yaşadı

Beykoz Görele Mahallesi'nde yaşayan 84 ilçe sakini için tapu dağıtım töreni düzenlendi.

Beykoz Belediyesi'nin yürüttüğü 2/B çalışmaları kapsamında Görele Mahallesi'nde yaşayan 84 ilçe sakini için tapu dağıtım töreni düzenlendi. Beykoz Belediye…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Görele Mahallesi’nde yaşayan 84 ilçe sakini için tapu dağıtım töreni düzenlendi.

Beykoz Belediyesi’nin yürüttüğü 2/B çalışmaları kapsamında Görele Mahallesi’nde yaşayan 84 ilçe sakini için tapu dağıtım töreni düzenlendi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek mahalle sakinlerine tapularını bizzat teslim etti.

Beykoz’da 2/B tapusunu almaya hak kazanan ilçe sakinleri mahalle mahalle tapu sevinci yaşıyor.  

Görele İlkokulu bahçesinde 84 mahalle sakini için yapılan tapu dağıtım törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları ile mahalle muhtarı Halil İbrahim Kepoğlu iştirak ederek vatandaşların tapu sevincini paylaştı.

Yücel Çelikbilek: “İlçe sakinlerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” 

Tapu dağıtımında vatandaşlara hitap eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Bugün bir mahallemizde daha tapu sevincini paylaşıyoruz. Mahallelerimize giderek tapuları bizzat teslim ediyoruz. İlçe sakinlerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve başkan yardımcıları tarafından tapuları hak sahiplerine teslim edildi.  

Görele Mahallesi de tapu sevinci yaşadı
Bizi Takip Edin