Görentaş Derneği'nde Erol Yılmaz güven tazeledi

Beykoz Kastamonu Bozkurt İlçesi Görentaş Derneği'nin 11'inci olağan kongresi gerçekleştirildi.

Beykoz Kastamonu Bozkurt İlçesi Görentaş Derneği'nin 11'inci olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda Erol

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kastamonu Bozkurt İlçesi Görentaş Derneği’nin 11’inci olağan kongresi gerçekleştirildi.

Beykoz Kastamonu Bozkurt İlçesi Görentaş Derneği’nin 11’inci olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda Erol Yılmaz başkanlığa yeniden seçilirken, kongrede konuşan siyasiler birlik beraberlik mesajı verdi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu ve AK Parti SKM Başkanı Engin Yıldız katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede divan başkanlığına KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, üyeliklere ise Engin Sucuoğlu ve Salih Yıldız seçildi. Kongrede faaliyet ve denetleme kurulu raporları okunarak, ayrı ayrı oylanıp ibra edildikten sonra derneğin yıllık 30 TL olan aidatının 50 TL olması ve Yönetim Kurulu’nun 7 kişiden 13 kişiye çıkarılması için tüzük tadilatı yapıldı.

Erol yılmaz: Beykoz bizim gönlümüzün sultanı

Başkanlığa yeniden seçildikten sonra bir konuşma yapan Erol yılmaz, 1995 Yılında kurulan derneklerinde Başkanlık yapmaktan her zaman gurur duyduğunu, hemşerilerini temsil etmek için üstüne düşeni her zaman yapmaya çalıştığını kaydetti. Yılmaz sözlerine şöyle devam etti;  Tüm kalbimle söylüyorum ki bize güvenen hemşerilerime hizmet etmek için elimizden geleni yapıp hizmet aşkı içerisinde olduk. Elbette Bizler ata topraklarına bağlı insanlarız bunun yanında bizler Beykozluyuz. Beykoz bizim gönlümüzün sultanı. Ekmeğimizi kazandık, yurt edindik. Beykoz’umuzun Güzelleşmesi adına her alanda yer almaya gayret gösterdik. Bizler gençlerimizin emanetçisi yöneticileriz. Pırıl pırıl bir nesil geliyor ardımızdan. Mensup olduğum bu kocaman aile de yetişen kardeşlerimi gördükçe daha bir gururlanıyor bizleri bir araya getirenleri minnetle anıyorum. Hanım kardeşlerimiz bu tür organizasyonlarda uzak dururlardı. Uzun zamandır bu kıymetli bacılarımız, analarımız eşlerimiz derneğimizde aktif olarak görev alıyorlar. Bizler aile toplumun temel taşıdır diyoruz. Aile olarak bu toplumun içindeyiz.”

Başkan Çelikbilek fahri Kastamonulu

Kongrede bir konuşma yapan Beykoz belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’te, fahri Kastamonulu olduğunu, ifade ederek, Kastamonuluların sıcakkanlı olduğunu, kendisinin her zaman Kastamonuluların yanında olacağını söyledi. Başkan Çelikbilek, başkanlıktan sonrada Beykoz’da yaşamaya devam edeceğini, partisinin gösterdiği aday için çalışacağını, Bin Ali Yıldırım ve Murat Aydın’ın selamlarını getirdiğini söyledi.

Görentaş Derneği Yönetim Kurulu:

Erol Yılmaz

Adem Sandıkçıoğlu

Alaettin Kartal

Cem Sucuoğlu

Cemile Sucuoğlu

Erdoğan Demirörs

Feridun Yıldız

Harun Sandıkçıoğlu

Mediha Kartal

Mustafa Sandıkçıoğlu

Semiye Sucuoğlu

Süreyya Günay

Ümit Çelik

Görentaş Derneği'nde Erol Yılmaz güven tazeledi
Bizi Takip Edin