Gülay Demirel Beykoz yerel basınıyla buluştu

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Gülay Demirel yerel basınla bir araya geldi.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Meclis Üyesi ve BEDES Başkanı Gülay Demirel '21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü' dolayısıyla …

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Gülay Demirel yerel basınla bir araya geldi.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Meclis Üyesi ve BEDES Başkanı Gülay Demirel ’21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ dolayısıyla  yerel basınla kahvaltıda buluştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde sohbet niteliğinde gerçekleşen toplantıda, “İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla Beykoz’u yönetmeye talibim.” diye konuşan Gülay Demirel bunu başarmanın yolunun insanın ruhunu işlemekten geçtiğini söyledi.

‘İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla Beykoz’u yönetmeye talibim’

Toplantıya katılan bütün misafirlerin görüş ve önerilerini dinleyen Belediye Başkan Aday Adayı Gülay Demirel şöyle konuştu: “Çalışma arkadaşlarımla birlikte her zaman daha yaşanası bir Beykoz olması için kafa yoruyoruz. Bizler insanız ve duygularımızla yaşıyoruz. Bu duyguları beslemek de kültür ve sanattan geçiyor. Yerel yönetimlerde liyakatin çok önemli olduğunu düşünüyorum. İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla Beykoz’u yönetmeye talibim. İnsanı işlemek, ruhunu işlemekle başlar. Bunu da yapmak sanattan geçer.”

‘Amacımız daha mutlu bir Beykoz yaratmak’

Beykoz’un sorunlarıyla ilgili projelerini daha sonra ayrı bir toplantıda aktaracağını dile getiren Gülay Demirel şöyle devam etti: “Birçok projemiz var. Bunlardan kısaca bahsetmek isterim. Herkes Beykoz’un imar ve mülkiyet sorunundan bahseder. Bu sorunun ne zaman çözüleceği belli değildir. Bu sorun, belediyeler kanunu iyi incelendiğinde ve belediye başkanının yetkileri gözden geçirildiğinde çözülmesi zor bir durum değil. Beykoz’u bir turizm kentine çevirdiğimizde zaten birçok şey değişecektir. Beykoz bir turizm kenti kimliğini kazandığında zaten imar konusundaki birçok sorunu aşma adına ilk adımı atmış olacağız. Hangi konuda olursa olsun amacımız daha mutlu bir Beykoz yaratmak.”

‘İnsanlar artık gerçekten hizmet bekliyor’

Demirel sözlerini şöyle tamamladı: “Beykoz’da yaşayan her vatandaş Beykoz Belediyesinin meclis gündemini bilmeli, meclis gündemine mahallesinin sorununu getirebilecek bilgi ve donanımda olmalı. İnsanlar artık gerçekten hizmet bekliyor. Huzurlu bir Beykoz’da hayatını idame ettirmek istiyor. Aynı şeyleri söyleyerek farklı sonuçlar alamayacağımızın farkındayız. Bu nedenle biz bugüne kadar yapılmış olan yanlışları da göz önünde bulundurarak ortak bir çalışma içindeyiz. Aday olamasam bile aynı adaymışım gibi hangi arkadaşım gelirse onunla birlikte çalışmaya devam edeceğim

Gülay Demirel Beykoz yerel basınıyla buluştu
Bizi Takip Edin