'Halk Saati'ne ilgi sürüyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in vatandaşlarla birebir görüşerek sorunlarını dinlediği, taleplerine yanıt verdiği “Halk Saati”ne ilgi sürüyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in vatandaşlarla birebir görüşer

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in vatandaşlarla birebir görüşerek sorunlarını dinlediği, taleplerine yanıt verdiği “Halk Saati”ne ilgi sürüyor.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in vatandaşlarla birebir görüşerek sorunlarını dinlediği, taleplerine yanıt verdiği “Halk Saati” ilçe sakinlerinin yoğun katılımıyla devam ediyor.

Başkan Çelikbilek 28 Haziran Perşembe günü düzenlenen Halk Saati’nde 55 ilçe sakiniyle görüştü. Öğrenciden esnafa ev hanımında memura kadar her kesimden ilçe sakininin ilgi gösterdiği görüşmede Başkan Çelikbilek talepleri içtenlikle dinledi.

Çelikbilek’e gelen taleplerin en ilginci de bahçesindeki yılanlara çözüm isteyen bir ev hanımının talebiydi. Kendisine gelen talebi çok samimi bulan ve twitter hesabında da paylaşan Başkan Çelikbilek yılanlar için yardım isteyen vatandaşın çözümünün kedi beslenmesi olduğunu söyledi.

Çelikbilek: “Vatandaşın Samimiyeti Memnuniyet Verici”

Başkan Çelikbilek uygulamayla ilgi şunları söyledi: “Üç yılı aşkın süredir devam eden Halk Saati’ne vatandaşların ilgi duyması ve tüm konuları çekinmeden samimiyetle bize iletmesi memnuniyet verici. Bu halkımızla ne kadar bütünleştiğimizi gösteriyor. Perşembe günleri 09:00-12:30 saatleri arasında belediye gelen herkesle görüşüyorum. Tüm Beykozlular’a kapımız açık” dedi.

Halk Saati’ne gelen Barbaros Hayrettin Paşa Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi öğrencileri de kardeş şehrimiz Mülheim an der Ruhr’da düzenlenen projeye katılmalarını sağlayan Çelikbilek’e teşekkür etti.

'Halk Saati'ne ilgi sürüyor
Bizi Takip Edin