Hanefi Dilmaç Beykoz amatör spor kulüplerini dinledi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, amatör spor kulüplerinin başkanları ile bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç'ın toplum temsilcileri ile buluşmaları devam ediyor. Geçtiğimiz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, amatör spor kulüplerinin başkanları ile bir araya geldi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’ın toplum temsilcileri ile buluşmaları devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda mahalle muhtarıyla bir araya gelen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, bu hafta da amatör spor kulüplerinin başkanları ile kahvaltıda bir araya gelerek fikir alışverişi yaptı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde AK Parti Beykoz İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı Spor Komisyonu’nun ev sahipliğini yaptığı kahvaltılı toplantıya İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri (BİSK) Başkanı Asım Özdemir ile ilçe başkan yardımcıları ve amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Hanefi Dilmaç: Sorumluluğunuz büyük

Beykoz’da bulunan spor kulüpleri arasında dayanışmayı arttırmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla düzenlenen kahvaltıda konuşma yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç; “Spor kulüplerinde yöneticilik yapan herkes bana göre toplum önde gelen lideridir. Spor kulüplerimiz olmasa, çocuklarımız kötü alışkanlıklara yönelir. Bunun örneklerini mahallelerimizde görüyoruz. Bu nedenle yaptığınız görevin önemi büyük. Sporun ötesinde çocuklarımızı yarına hazırlamanın çabası içinde olmalıyız. AK Parti ve yerel yönetimler olarak boş bulduğumuz her alana park ve spor alanı yapılması için gayret gösteriyoruz. Birçok kulübümüzün sahasını yenilendi. Arkadaşlarımla birlikte amatör spor kulüplerimize elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Asım Özdemir: Böyle bir toplantı ilk defa yapılıyor

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Asım Özdemir ise yapmış olduğu konuşmasında böyle bir toplantının ilk defa yapıldığını söyleyerek AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığına teşekkür etti. Özdemir sözlerinin devamında ise spor kulüplerinin sorunlarını dile getirerek destek istedi.

Yapılan konuşmaların ardından spor kulüp yöneticilerinin görüş ve taleplerini dinleyen İlçe Başkanı Dilmaç, toplantıda dile getirilen sorunları not alarak konuları ilgili makamlara ileterek takipçisi olacaklarını belirtti.  

Hanefi Dilmaç Beykoz amatör spor kulüplerini dinledi
Bizi Takip Edin