Hanefi Dilmaç Beykoz’da demokrasinin uç beylerini dinledi!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 250 bin nüfuslu Beykoz’da demokrasinin uç beyleriyle buluştu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 250 bin nüfuslu Beykoz’da demokrasinin uç beyleriyle buluştu.

Vatandaşların devletle ilk temas noktası olan mahalle muhtarları ile istişare etmeye büyük önem veren AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, 250 bin nüfuslu Beykoz’da demokrasinin üç beyi muhtarlarla buluştu.

Geçtiğimiz günlerde ilçenin mozaiği yöre dernek başkanlarını ağırlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, bu kez fedakar çalışmalarıyla devletle vatandaşlar arasında, önemli bir görev üstlenen mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Kavacık Doğal Dükkân’da, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Murat Yumurtacı tarafından organize edilen toplantıya, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Hüsnü Kolcu ile mahalle muhtarları katıldı.

HANEFİ DİLMAÇ: FEDAKAR MUHTARLARIMIZA TEŞEKKÜRLER

Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının büyük fedakârlıkla çalıştığını, muhtarların da aynı teşekkürü hak ettiğini söyleyerek konuşmasına başlayan Başkan Dilmaç, “Geçtiğimiz hafta itibariyle AK Parti’de kongre süreci tamamlandı. Kendi içimizde de görevlendirmelerimizi gerçekleştirdik. Artık Beykoz’a daha fazla zaman ayırarak pandemi şartlarına uygun vatandaşlarımızla bir araya gelebileceğimiz çalışma programlarımızı hazırlıyoruz. Üç kademe mahalle teşkilatlarımız, meclis üyelerimiz, belediyemiz ve siz muhtarlarımız ile Beykoz’a hizmet etmek için uyum içerisinde çalışmalıyız. Yapacağımız çalışmaları muhakkak koordineli bir şekilde yapmalıyız. Bu süreçte birbirimizi anlayarak, diyalog mekanizmasını iyi çalıştırmamız lazım. Eğer bir aile ortamı oluşturacaksan bunları yapmak zorundayız.

SÖZ KONUSU BEYKOZ OLDUĞUNDA HEP BERABERİZ 

Beykoz söz konusu olduğunda siyasiler, STK’lar, muhtarlar olarak herkes fedakârlık yapabiliyor ve bir araya gelebiliyoruz. Bu çok önemli bir hasrettir. Bunu birçok yerde yapmak mümkün değil. Eğer biz bunu Beykoz’da gerçekleştirebiliyorsak, emin olun başta siz muhtarlarımız olmak üzere herkesin katkısı vardır. Ben o anlamda Beykoz ile ilgili yapılacak çalışmaların siyaset gözetmeksizin yapılmasını Allahtan niyaz ediyorum”  dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Başkanı Dilmaç, tüm muhtarların sorun ve taleplerini tek tek dinledi. Toplantıda, ağırlıklı olarak imar, mülkiyet, sosyal yardımlar, kentsel dönüşüm, altyapı gibi talepler dile getirildi.

Toplantı sonunda, mahalle muhtarlarına Türk bayrağı, Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan oluşan üçlü makam panosu hediye edildi.

Hanefi Dilmaç Beykoz’da demokrasinin uç beylerini dinledi!
Bizi Takip Edin