Hanefi Dilmaç’tan Beykoz Teşkilatına teşekkür yemeği

Yaklaşık 6 yıldır sürdürdüğü AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek Belediye Başkan Aday Adayı olan Muhammed Hanefi Dilmaç, teşkilat mensupları ile teşekkür yemeğinde bir araya geldi.
  • 7.12.2023 13:42:52

6 yıllık AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 2024 yerel seçimlerde Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Muhammed Hanefi Dilmaç, teşkilat mensuplarıyla teşekkür yemeğinde buluştu.

Çavuşbaşı Kasrı’nda düzenlenen teşekkür yemeğine Belediye Başkanı Murat Aydın, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile teşkilat mensupları katıldı.

Dilmaç, 6 yıl ilçe başkanlığı yaptığı dönemde görev yaptığı tüm teşkilata teşekkür etti.

Teşkilat mensupları, Dilmaç'a çıktığı bu yolda başarılar dileyerek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmesiyle program sona erdi.

Muhammed Hanefi Dilmaç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Çavuşbaşı sokaklarında 33 yıl önce başladığımız siyasi yürüyüşümüzde Beykoz Belediye Başkanı Aday Adaylığımızla yeni bir noktaya geçmek niyetindeyiz. Yaklaşık 6 yıl İlçe Başkanlığını yaptığım Beykoz teşkilatımızla teşekkür yemeğinde buluştuk.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler