Hasan Özyurt'ta İlçe Başkanlığına adaylığını koydu!

Yaklaşan CHP olağan kongre öncesi, ilçe başkanlığı için adaylık başvuruları devam ediyor.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı için adaylık başvuruları sürüyor. Sedat Başalan ve Şevket Arıkan'ın sonrasında şimdi de Hasan Özyurt yarışa…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaklaşan CHP olağan kongre öncesi, ilçe başkanlığı için adaylık başvuruları devam ediyor.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı için adaylık başvuruları sürüyor. Sedat Başalan ve Şevket Arıkan’ın sonrasında şimdi de Hasan Özyurt yarışa dahil oldu.

İlçe binasında yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Seyit Usta, öncelikle eski ilçe yöneticilerinden biri olan Erdoğan Karadeniz’in 20 yaşındaki oğlunun vefat ettiğini söyleyerek ailesine baş sağlığı diledi. 

Usta, konuşmasını örgüte birlik ve beraberlik mesajları vererek sürdürdü. Birlik ve beraberliğin sonucunda birçok şeyin yapılabileceğinin altını çizen Usta, şu anda demokratik bir süreç yaşandığına değinerek ilçe başkanı kim olursa olsun onun yanında yer alacaklarını ifade etti.

İlçe Başkanlığına adaylığını koyan Hasan Özyurt ise, aday olma sebebini şu şekilde aktardı: “Kim gelirse gelsin bundan önce olduğu gibi parti için üzerime ne görev düşerse yerine getirmeye çalışacağım. Bir seçimden çıktık, üzüldük. Ama bu süreç geride kaldı. Şimdi gün hatalarımızı ve eksiklerimizi tespit edip geleceğe planlama günüdür. Sosyal demokrat partiler, tabanla örgütlenir. Eğer ben ilçe başkanı olursam, kişilerin kişileri eleştirmesine müsaade etmem. 5 adayında partiyi ileri götüreceklerine inanıyorum. Örgüte ihanet edenlere af yok. CHP’nin Beykoz’da ve ülke genelinde arzu edilen saygınlığı ve başarıyı yakalayabilmesi için, tabanın söz ve karar sahibi olduğu, adaletin sağlandığı, ilçeler arası diyaloğun geliştirildiği, gençlerine ve kadınlarına önemle görev veren, üyelerinin birbirine saygı ve sevgiyle yaklaştığı bir parti hayalim ve projelerim var. Birikim ve deneyimlerime bu konuda inandığım için adayım”.

Hasan Özyurt'ta İlçe Başkanlığına adaylığını koydu!
Bizi Takip Edin