Hasan Turan'dan Giresunlulara teşekkür ziyareti!

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, teşekkür ziyareti kapsamında Beykoz Giresunlular  Derneği'nde hemşerileri ile buluştu.

AK Parti İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Hasan Turan, Beykoz Giresunlular Derneği'ne teşekkür ziyareti gerçekle

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, teşekkür ziyareti kapsamında Beykoz Giresunlular  Derneği’nde hemşerileri ile buluştu.

AK Parti İstanbul Birinci Bölge Milletvekili Hasan Turan, Beykoz Giresunlular Derneği’ne teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Seçimlerdeki desteklerinden ve çalışmalarından ötürü hemşerilerine teşekkür etmek için İstanbul’daki ilçeleri sırası ile dolaşan Milletvekili Hasan Turan, Beykozlu Giresunluları unutmadı.

Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Fuat Kuş ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili Hasan Turan, konuşmasında Giresunlular cemiyetinden gelen biri olduğuna vurgu yaparak, Milletvekiliği görevini hakkıyla yerine getireceğini, halkı temsil noktasında onların sorunlarına daha çok eğileceğini ve halkla sadece seçimden seçime değil, fırsat buldukça esnaf ziyaretleriyle, STK buluşmalarıyla bir araya geleceğini söyledi.

Dernek lokalinde gerçekleşen buluşmada ilk sözü alan Dernek Başkanı Fuat Kuş, kısa bir selamlama konuşması yaptıktan sonra Hasan Turan’ın buradan Şile’ye teşekkür ziyareti için gideceğini ifade ederek, her zaman Beykozlu Giresunlular olarak Hasan Turan’ın yanında olacaklarını belirtti. Turan’ın Beykoz’da gerçekleştirmeyi düşündüğü ‘Giresun Park’ projesini de gündeme getiren Kuş, bu projeninde yakın zamanda hayata geçmesini umduklarını dile getirdi.

Kuş’un konuşmasının ardından sözü alan Miletvekili Hasan Turan, “Birlikte olunca kendimizi güçlü hissediyoruz” diyerek, öncelikle bu buluşmadan son derece memnuniyet duyduğunu belirtti. Giresun cemiyetinden gelmiş ve yıllarca hizmet etmiş biri olarak, bundan sonraki hizmet görevini Milletvekili yönünde yapacağını ifade etti. Turan: “Bundan sonra milletin vekili olarak size hizmet ediyoruz. Halkımız bize bu görevi takdir etti. Sizlerle daha çok görüşmek ve bir araya gelmek istiyorum. Sadece seçimden seçime, oy için ziyaret olmaz. İnşallah bundan sonra daha sık görüşeceğiz” şeklinde duygularını aktardı.

Vekillik stratejim: Halkla iç içe olmak!

Hizmetin sadece Milletvekiliği görevi ile olmayacağını vurgulayan Hasan Turan, hizmet etmek isteyenin her yerde ülkesine, insanına hizmet edeceğini belirtti. Yıllardır STK’da halka hizmet ettiğinin üzerinde duran Turan, bundan sonra halkın kendisine daha ağır bir vekalet verdiğini söyleyerek; “Milletime hizmet etmek için elimden geleni yapacağım. Biliyorsunuz, kısa bir zaan önce güzel bir kongre ile Vakıf Başkanlığı görevimi bıraktım. Artık milletin vekiliyim! Ben bunca sene hangi kademede olursam olayım, her zaman o konuda marka olmaya çalıştım. Layıkı ile görevimi yerine getirme çabasında oldum. Partimi, milletimi ve inancımı mahçup etmemeliyim. Bu da ancak çok çalışarak olur” dedi. Ziyaretlerin seçimden seçime olmaması gerektiğini de ifade eden Turan, bunu ‘Öküz öldü, ortaklık bozuldu’ atasözü ile örneklendirerek, her zaman bir arada olunacağının mesajını verdi.

Turan, son olarak konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Halkımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Milletin bulunduğu yerde olmak istiyorum. Benim vekillik stratejim  bu. Kendime vakit ayırmadan, sahada yer almaya devam ediyorum. Nokta ziyaretler yapıyorum. Esnaf ziyaretleri gibi…Halkla hizmet etmek temel amacım. Bunu da elimden geldiğince iyi bir şekilde yapmaya çalışıyorum. Fakat, biliyorsunuz herkesi mutlu etmek mümkün değil. Yapacağım ve yapamayacağım konularda dürüst davranıyorum. Seçim döneminde nasıl destek istiyorsak, şimdi de halkımızın olabildiğince yanında olmamız gerekir. Kişisel beklentiden çok toplumsal beklentileri dikkate alıyoruz”.

Konuşmaların ardından bir süre dernek üyeleri ile sohbet eden Hasan Turan, sonrasında Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Hasan Turan'dan Giresunlulara teşekkür ziyareti!
Bizi Takip Edin