Hastane personeli iftar sofrasında buluştu

Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi personelleri, düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi'nde görev yapan A'dan Z'ye tüm personel, oruçlarını hazırlanan iftar sofrasında birlikte açtı.

Hastanenin yemekhane böl

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi personelleri, düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi’nde görev yapan A’dan Z’ye tüm personel, oruçlarını hazırlanan iftar sofrasında birlikte açtı.

Hastanenin yemekhane bölümünde özenle hazırlanan iftar sofrasına; İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği’nde İdari Hizmetler Başkanı Op.Dr Yavuz Baştuğ, Başhekim Op.Dr Süleyman Erdoğdu, eski Hastane Yöneticisi Yaşar Çelik, doktorlar ve hastanenin tüm kademelerinde görev yapan diğer personeller katıldı.

Yaklaşık 150 kişinin iştirak ettiği iftar programında, hastane yönetiminin ve personellerinin güzel bir aile ortamının olması dikkatlerden kaçmadı.

İftar yemeğinin ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan Başhekim Op.Dr Süleyman Erdoğdu, hemen sözü İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği’nde İdari Hizmetler Başkanı Op.Dr Yavuz Baştuğ’a verdi. Baştuğ yaptığı konuşmasında; “Biliyorsunuz ben aileden biriyim. O yüzden her zaman burası benim için özel bir hastane. Aranızda olmaktan ötürü çok mutluyum. Bütün idareci arkadaşlarımı da bu güzel davetten ve organizasyondan ötürü teşekkür ediyorum. Bu hastane özel bir hastane, Beykoz özel bir ilçe bizim açımızdan…Ben halen Beykozluyum, evim Beykoz’da. O açıdan da burası benim için çok özel. Bu organizasyonlar ve birliktelikler bizim için şu açıdan önemli; biz bir aileyiz ve birlikte bir hizmet üretiyoruz. Hiç kimse diğeri değil. Allah kabul etsin. İnşallah güzel bir Ramazan ve ardından güzel bir bayrama erişirsiniz. Güzel günler sizlerin olsun” ifadelerine yer verdi.

Hastane personeli iftar sofrasında buluştu
Bizi Takip Edin