Hatay’daki engelli aileye Beykoz’dan yardım eli

Beykoz’da faaliyet gösteren Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği, depremden etkilenen engelli bir ailenin mutluluğuna ortak oldu.

Hatay’daki engelli aileye Beykoz’dan yardım eli
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş merkezli depremlerinden ardından yaralar sarılmaya devam ediyor.

Depremlerin en fazla hasar bıraktığı illerden biri olan Hatay’da engelli bir ailenin konteyner ev talebine Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği ivedilikle karşıladı.

DEPREMZEE AİLEYE KONTEYNER EV HEDİYE

Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç ve üyeleri Hatay’ın Yuvacık Köyü’nde konteyner ev ihtiyacı olan engelli bir aileye yardım eli uzattı.

Dernek Başkanı Kılıç ve üyeleri, ailenin konteyner evi talebi karşılamak için organize olarak yardım kampanyası başlattı. Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği’nin imkânlarıyla hazırlanan konteyner ev, Hatay’a sevk edilerek kurulumu yapıldı.

Hatay’daki engelli aileye Beykoz’dan yardım eli uzandı

AİLEDEN TEŞEKKÜR MESAJI

Konteyner evlerine kavuşan depremzedeler teşekkür mesajlarını iletti.

Sorumluluk bilinciyle böyle bir projeye başlattıklarını belirten Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, konteyner evin depremzede aileye teslim edildiğini belirtti. Kemal, “Örnek bir davranış sergilediğimize inanıyorum. Değerli dostlarımızın maddi katkılarıyla depremzede aileye almış olduğumuz konteyner ev ile sosyal sorumluluğumuzun yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

.

.

Hatay’daki engelli aileye Beykoz’dan yardım eli
Bizi Takip Edin