Haydi Kızlar Voleybola !

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF 3.Liginde hafta sonunda sezonun ilk maçına çıkıyor.  

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF 3.Liginde hafta sonunda sezonun ilk maçını Silivrispor ile yapmaya hazırlanırken Kulüp…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF 3.Liginde hafta sonunda sezonun ilk maçına çıkıyor.  

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF 3.Liginde hafta sonunda sezonun ilk maçını Silivrispor ile yapmaya hazırlanırken Kulüp Yönetimi özellikle Beykozluları voleybol müsabakalarına çekebilmek için bazı projeler geliştirdi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu,’ Haydi Kızlar Voleybola !’ adlı bir proje geliştiridiklerini söylerken, ‘Biz Volebolda A Takımı kurarken olaya geniş bir açıdan bakmak istedik. Bu kapsamda Voleybol müsabakalarımıza özellikle ilçemiz okullarındaki kızlarımızı getirip bu sporu onlar açısından bir cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz. İlçemizde futbola olan ilgi yadsınamaz bir gerçek, ancak kız çocuklarımız ve genç kızlarımız için en ideal spor dakı olarak gördüğümüz Voleybolda ilçemizi uzun vadede marka haline getirmek istiyoruz.’ şeklinde konuşurken, daha sonra bu kapsamda yapacakları çalışmalara ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.

Beykoz Belediyesi Bayan Volebol Takımımızın iç sahada, Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapacağı maçlara ilçemiz okullarından öğrencileri tahsis edeceğimiz araçlar ile getireceğiz. Zamanla müsabakalarımıza gelenlere sürprizlerimiz de olacak. Bu kapsamda hafta sonunda, Pazar günü Boğazın İncilerimizin ilk maçı olan Silivrispor karşılaşmasına Yenimahalle Mehmet Emin Pulatkonak İlköğretim Okulu öğrencilerini tahsis edeceğimzi araçlar ile getireceğiz. İlk olarak bu okulu seçmemiz benim açımdan da anlam ifade etmekte, çünkü ben de bu okulun mezunlarından biriyim. Bu projemizi her iç saha maçlarımız öncesinde değişik okullar ile yapacağız. Umuyorum ki Voleybol ilçmizde genç kızlarımız için bir çekim noktası olacak‘ diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Bayan Voleybol Takımının ilk müsabakası olan Silivrispor maçı 02 Kasım 2014 Pazar günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda 16.00 da başlayacak

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

Haydi Kızlar Voleybola !
Bizi Takip Edin