Hem Beykoz’da hem İstanbul’da tarih yazacağız

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen “Beykozlu Kadınlar Buluşması”, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş katılımıyla gerçekleştirildi.

Hem Beykoz’da hem de İstanbul’da tarih yazacağız
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla “Beykozlu Kadınlar Buluşması” düzenledi. Buluşmaya, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş da katıldı.

Hem Beykoz’da hem de İstanbul’da tarih yazacağız

Kavacık Yaşam Merkezi’nde düzenlenen programa Göktaş’ın yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul Milletvekili Tuğba Işık Ercan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, İlçe Kadın Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve çok sayıda kadın katıldı.

Hem Beykoz’da hem de İstanbul’da tarih yazacağız

Kadınlar, “Hayalimizdeki Beykoz için buluşuyoruz” sloganıyla bir araya geldi. Programda, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Bakan Göktaş’a çiçek takdim etti.

Hem Beykoz’da hem de İstanbul’da tarih yazacağız

“31 MART’TA YENİDEN İSTANBUL DİYECEĞİZ”

“Türkiye’de kadınların hak ve özgürlüklerinin genişletildiği, çalışma hayatında daha etkin yer alabildikleri dönem AK Parti dönemidir.” diyen Bakan Mahinur Özdemir Göktaş, “Sayın Cumhurbaşkanımız 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesine aday olduğu zaman yürüttüğü seçim çalışmalarında en büyük destekçileri kadınlardı. Şimdi yeni bir hikâye yazma, yeni bir zafere imza atma zamanı. İnşallah, el ele vererek 31 Mart’ta yeniden İstanbul diyeceğiz. ’Sadece İstanbul’ diyeceğiz ve bu güzel şehri yeniden gerçek belediyeciliğe kavuşturacağız.” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş

“İSTANBUL KAZANACAK TÜRKİYE KAZANACAK”

Bakan Göktaş, “Murat Aydın başkanımız 5 yılda Beykoz’un çehresini değiştirdi. Beykoz’u kültürüyle, sanatıyla, ticaretiyle, ekonomisiyle İstanbul’un en canlı ilçelerinden biri haline getirdi. İnşallah 1 Nisan sabahı Beykoz’da hız kesmeden çalışmalara Murat Aydın başkanımızla devam edecek. Cumhur İttifakımıza yeni bir zafer daha kazandıracaksınız. Hem Beykoz hem de İstanbul’da tarih yazacağız. 31 Mart akşamı sandıklar kapandığında İstanbul’un fetret devri son bulacak. İhmalkârlık kaybedecek, hizmet kazanacak. Tatil belediyeciliği bitecek, gerçek belediyecilik kazanacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdam dediği bu güzel şehri, bu aziz şehri yeniden hizmetle buluşturacağız. Kadınlar kazanacak, çocuklarımız kazanacak, eser ve hizmet siyaseti kazanacak. İstanbul kazanacak, Türkiye kazanacak.” diye konuştu.

Hem Beykoz’da hem de İstanbul’da tarih yazacağız

Konuşmaların ardından, programa katılan kadınlar arasında çekiliş yapıldı.

Hem Beykoz’da hem de İstanbul’da tarih yazacağız

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Hem Beykoz’da hem İstanbul’da tarih yazacağız

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin