Hentbol Takımı Yalova'dan başarıyla döndü

Beykoz Belediye Hentbol Takımı  Yalova ilinde gerçekleşen THF Bölgesel Lig müsabakalarını başarı ile tamamladı.

Yalova ilinde gerçekleşen THF Bölgesel Lig müsabakalarını başarı ile tamamlayan Beykoz Belediyesi Hentbol Takımı 2.etap müsa

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Hentbol Takımı  Yalova ilinde gerçekleşen THF Bölgesel Lig müsabakalarını başarı ile tamamladı.

Yalova ilinde gerçekleşen THF Bölgesel Lig müsabakalarını başarı ile tamamlayan Beykoz Belediyesi Hentbol Takımı 2.etap müsabakalarının başlayacağı tarihi heyecanla beklemekte.

Yeşil- Mavili ekibin Hentbol Takım Antrenörü İsmail Tarakçı yaptığı açıklamada, ‘Yalova’da beklediğimiz gibi ilk etabı kolayca geçtik. Şimdi 2.etap müsabakaları için çalışmalarımız devam etmekte. Bu etap İstanbul ilinde gerçekleşecek ve biz bunun kendi salonumuzda yani Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanabilmesi için oldukça istekliyiz. Salonumuzda bazı Hentbol oyunu oynanabilmesi için bazı çalışmaların yapılması gerekmekte ve biz bunların tamamlanması durumunda spor salonumuzda ilk kez bir Hentbol müsabakasını Beykozlulara izlettireceğimiz inancındayız.’ diye konuştu.

22-26 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek müsabakalara Beykoz Belediyespor dışında, Kırklareli Lüleburgazspor, Aydın Ticaret Odası İÖSK, Isparta Aile ve Sos.Polt. GSK takımları iştirak edecek. Oynanacak karşılaşmalar sonunda en iyi puana sahip ilk 3 takım bu sezon THF 2.Liginde oynamaya hak kazanacak.

 

Hentbol Takımı Yalova'dan başarıyla döndü
Bizi Takip Edin