Hentbolda yeni sezon kadrosu oluşturuluyor

THF Erkekler 2.Ligini Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz Belediyspor transfer dönemine nokta koymak üzere.

Geçen sezon ilk kez yer aldığı THF Erkekler 2.Ligini Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz Belediyspor transfer dönemine nokta koymak…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THF Erkekler 2.Ligini Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz Belediyspor transfer dönemine nokta koymak üzere.

Geçen sezon ilk kez yer aldığı THF Erkekler 2.Ligini Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz Belediyspor transfer dönemine nokta koymak üzere. Boğaziçi temsilcisi ilk etapta iç transfer görüşmelerine odaklanırken, geçen sezonki kadrosunu birkaç oyuncu dışında muhafaza etti.

Kaleciler Bedrettin Çakıroğlu ve Salim Sefer dışında Türk Hentbol Milli Takımı formasın en fazla giyen isim olan Kaptan Cengiz Hatırnaz, Kaan Küçük, Atılay Norgül, Musa Günerler, Ümir Kırkayak, Refik Tuğyan, Dzemil Maljevac, Uğur Özeray, Tamer Uzun ile yeniden anlaşma sağlandı.

Kurulduğu günden beri kurumsallaşma adına hem A Takım seviyesinde hemde altyapılarda projeler üreten Beykoz Belediyesi Spor Kulübü, transferde iki önemli ismi kadrosuna dahil etti.

Antrenör İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün idaresinde transfer çalışmalarını yöneten Beykoz Belediyesi SK, Kayseri Rainbow Spor Kulübünden Sol Oyun Kurucu Ufuk Çalık ve Maliye Milli Piyango SK’dan Kaleci Veysel Alkış’ı kadrosuna dahil etti.

Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ve idareci Yaşar Kesici’ninde katıldığı imza töreninde Ufuk Çalık ve Veysel Alkış kendilerini 1 yıllığına Beykoz Belediyesi SK’ya bağlayan sözleşmeye imza attılar. Antrenör İsmail Tarakçı yapmış olduğu açıklamada, “Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek, Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu’nun ve yönetim kurulumuzun destekleri ile iyi bir takım olma yolunda ilerliyoruz. Erkekler 1.ligi’nde başarılı olarak Süper Lig’de yer almak için çaba harcayacağız. Ufuk ve Veysel kardeşlerimiz takımımıza hayırlı olsun. Umut ediyorum ki başarı dolu bir yıl bizim olacak”dedi.

Yeşil-Mavili ekip daha önce dış transfer kapsamında Türk Hentbolunun yetenekli isimlerinden olan Meriç Asfuroğlu ile anlaşma sağlamıştı. Beykoz Beeldiyespor Hentbol Takımı transfere son noktayı prensipte anlaşma sağladığı iki yetenekli isme imza attırarak nokta koymuş olacak.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ise yaptığı açıklamada geçen sezon şampiyon olan takımı muhafaza ettiklerini söylerken, “Transfer döneminde Antrenörlerimizin listedinde yer alan isimleri kadroya dahil ettik. 2 Oyuncu transferimiz daha olacak , onan sonra tamamen lige odaklanacağız. Önümüzdeki sezon İnşaallah Hentbol Süper Ligine çıkan takımlardan biri olmak istiyoruz” diye konuştu.

Hentbolda yeni sezon kadrosu oluşturuluyor
Bizi Takip Edin