Hisarlılar, 'Kadınlar Günü'nü özel bir gece ile kutladı

Anadoluhisarı Spor Kulübü, ‘Dünya Kadınlar Günü'ne özel olarak düzenlediği geceyle, tüm Hisarlıları buluşturdu.

Anadoluhisarı Spor Kulübü, Kıyı Emniyet'te ‘Dünya Kadınlar Günü'ne özel olarak düzenlediği geceyle, tüm Hisarlıları buluşturdu. Kulüp Başka

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anadoluhisarı Spor Kulübü, ‘Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlediği geceyle, tüm Hisarlıları buluşturdu.

Anadoluhisarı Spor Kulübü, Kıyı Emniyet’te ‘Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlediği geceyle, tüm Hisarlıları buluşturdu. Kulüp Başkanı Adem Deniz tarafından düzenlenen gecede; kulübün yönetim kurulu üyeleri ve eşleri ağırlandı.

Müziğin ve eğlencenin iç içe olduğu gece, herkesin tüm sıkıntılarından bir anlık uzaklaşmasını sağlayarak unutulmaz bir geceye imza attı. Kısa bir konuşma gerçekleştiren Adem Deniz, öncelikle tüm kadınların ‘Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak sözlerine başladı. Tüm yönetim kurulundaki kişilerin, Anadoluhisarı Spor Kulübü için elini taşın altına koyduğunu belirten Deniz: ”Bu kulüp, bu zamana kadar yapmış olduğu başarılarla, şampiyonluklarla dolu. Maalesef son döneminde çok kötü bir duruma düşmüş halde. Bu kulübü düzeltmemizi istediler. Buradaki yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza tek tek telefon edip, ‘sen varsan bizde varız’ dediler. Yalnız biz kulübü düzeltirken, bütün borçlarını öderken, bir takımı kümede bırakırken bütün arkadaşlarımla çok iyi beşeri ilişkiler kurarak başardık. Ama biz bunla yetinmiyoruz. Çünkü, tek amaç Hisar Kulübü’nün borcunu silmek değil. Kümede takımı bırakmak değil. Hisar Kulübü’nün diğer branşlarda da başarılı olma mecburiyeti var. Bizim yapabildiğimiz bu kadar. Bundan sonra bütün görev, siz Hisarlılara düşüyor. Sizden para değil, desteklerinizi istiyoruz. Eğer biz Hisar Kulübü’nü yeniden şahlandıracaksak, hepimiz birlikte olmak mecburiyetindeyiz. Bunu son 5 ay içinde sağlayamazsak, ben ve arkadaşlarım istifa edecek” şeklinde konuştu. Yönetim Kurulu ile birliktelik pozu veren Adem Deniz, herkesi bir kez daha birlikte hareket etmeye çağırdı. Gece söylenen şarkılarla ve edilen danslarla devam ederek renkli görüntülerin oluşmasını sağladı.

Hisarlılar, 'Kadınlar Günü'nü özel bir gece ile kutladı
Bizi Takip Edin