Hızır Yılmaz, muhtarlarla bir araya geldi

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, muhtarlarla kahvaltı da buluştu.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, Konca Garden Restaurant' ta CHP‘nin iktidar yürüyüşünde Beykoz' u ileriye taşıyacak projelerini sunmak…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, muhtarlarla kahvaltı da buluştu.

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır Yılmaz, Konca Garden Restaurant’ ta CHP‘nin iktidar yürüyüşünde Beykoz’ u ileriye taşıyacak projelerini sunmak amacıyla tüm mahalle ve köy muhtarlarıyla kahvaltıda buluştu.

Hızır Yılmaz, sahadaki ilk çalışmalarına muhtarlarla buluşarak başladı. Muhtarlara önem verdiğini ve onların demokrasideki ilk basamak olduğunu söyleyen Yılmaz, kendisinin belediyeyi alması durumunda hepsinin sağ kolu olacağını belirtti. AK Parti’den Belediye Başkan Adayı tekrar olan Yücel Çelikbilek’e; “ Beykoz için hayırlı olsun. Başarılar” temennisinde bulundu. Hızır Yılmaz’a, Gençlik Kolları Başkanı Ümit Okuyan eşlik etti. Kahvaltıya, muhtarların yanı sıra yerel basın mensupları da katıldı.

Her muhtar benim belediye başkan yardımcım olacaktır!

Hızır Yılmaz, ilk toplantıyı muhtarlarla yapma ihtiyacı duyduğunu ifade etti ve konuşmasını şu şekilde devam ettirdi: “Benim görüşümde, muhtarlar demokrasinin ilk basamağının temsilcileridir. Çünkü, vatandaşlarımızın ilk sıkıntıda gittikleri yer muhtarlıktır. Muhtarlarımıza hak ettiği değeri vermek zorundayız. Muhtarlarımız gücünü, kendi kimliklerinden ve komşularının onlara verdiği değerden alıyorlar. Her muhtar benim belediye başkan yardımcım olacaktır. Eğer siz muhtarlarımıza uzak ilişki kurarsanız, mahallenin sorunlarını da çözmekten geri kalırsınız. Böylece başarı oranınız düşer. Sonuçta sizin yaptığınız işleri mahallerine taşıyacak olan muhtarlarınızdır. CHP Belediye Meclis Üyemiz, muhtarlarımızın önerisi doğrultusunda bir teklifi yeniden düzenleyecek. Yani hep beraber çalışacağız. Benim için yarış sandık kapanınca bitmiştir! Ben bir oyla İlçe Başkanı oldum ve yapılan eğilim yoklamasında en yakın arkadaşımı 2 kat farkla geride bırakarak birinci oldum. İşte tüm bunlar demokrasinin meyvesidir. Ben Belediye Başkanı olduğum zaman, kimin yanında kim durdu hiç ona bakmam. Hepiniz benim yardımcım olacaksınız. Muhtarlarımızın görüşlerine önem vermek durumundayız. Beykoz için sizlerle daha çok beraber bir araya geleceğiz. Projeleri ve önerileri hep beraber tartışacağız” dedi.

Hızır Yılmaz, basının ve muhtarların sorularını cevapladı. CHP Meclis Adayı listesini tüm muhtarlara vererek o listeden belediyede; “CHP’den hangi ismi görmek istersiniz?” sorusunu yöneltti ve herkesin bir isim belirtmesini istedi. Hızır Yılmaz, bunun bir tanışma toplantısı olduğunu söyleyerek daha çok bir araya geleceklerini ifade etti. Etkinlik sonunda, Yılmaz ve muhtarlar objektiflere poz verdi.

Hızır Yılmaz, muhtarlarla bir araya geldi
Bizi Takip Edin