İASKF'dan amatör spor kulüplerine yardım

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Beykoz Amatör Spor Kulüplerine malzeme yardımı yaptı.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF)' nun önderliğinde Beykoz Amatör Spor Kulüpleri için  “Spor Malzeme Yardım Töreni” yapıldı.

Bi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Beykoz Amatör Spor Kulüplerine malzeme yardımı yaptı.

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF)’ nun önderliğinde Beykoz Amatör Spor Kulüpleri için  “Spor Malzeme Yardım Töreni” yapıldı.

Bisk Başkanı Asım Özdemir’ in fikri ile gençlerin daha sağlıklı nesiller olarak yetişmesini desteklemek amacıyla kurumsal yollarla spor malzemeleri temin edildi. Bu sayede gençlerin spora olan ilgisi ve teşviki sağlanmak istendi. “ Spor Malzeme Yardım Töreni” ne yirmi yedi Beykoz İlçesinin Spor Kulüp Başkanları ve yöneticileri katıldı. Gelen yardımlar her ilçeye ikişer koli şeklinde bölüştürüldü. Kolilerin içinde; forma, şort, spor çantası, futbol topu ve çeşitli spor malzemeleri yer aldı.

Bisk Başkanı Asım Özdemir, gerçekleşen bu anlamlı olayın kendi birlik ve beraberliklerinden yola çıkarak başardıklarını söyledi. Herkesi spor konusunda bilinçlendirmek ve bilgilendirmek istediklerini de aktaran Özdemir şunları ifade etti: “İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ muzun girişimleri ve Spor Bakanı’ nın bu işlere çok sıcak bakması sayesinde bu malzemelere ulaştık. Spor dini, ırkı, mezhebi olmayan bir camiadır. Spor başarısı skor değil, ne kadar çok çocuğumuzun spora katılması başarıdır, skordur. Ayrıca Belediye Başkanımız da bizlere özveriyle yardım ediyor. “ dedi. Seçim sürecine de değinen Özdemir, Abdullah Yümsel gibi aralarından başka aday adaylarının da çıkmasını istediğini, çünkü iktidar da muhalefetin spor deyince birleştiğini kaydetti.

Özdemir’ in sözlerine destek olarak Kavacık Muhtarı Yusuf Keskinci de: “ Herkes elini taşın altına koymuş ve çok güzel hayır işler yapıyor. Başkanımızın dediği gibi birliktelik olmazsa hiç bir şey yapmayız.” şeklinde konuştu.

Bisk Kurucu Başkanı ve Ak Parti Belediye Meclis Aday Adayı Abdullah Yümsel ise: “ Birlikteliğimiz sayesinde böylesi güzel şeylere vesile oluyoruz. İnşallah meclise girebilirsem sizleri en güzel şekilde temsil etmek istiyorum.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, koliler bölüştürülerek İlçe Spor Başkanlarına ve yöneticilerine verildi.

İASKF'dan amatör spor kulüplerine yardım
Bizi Takip Edin