İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz’da kır bahçesi açtı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beykoz Kır Bahçesi Sosyal Tesisi’nin açılışına katıldı.

İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz’da kır bahçesi açtı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Beykoz Kır Bahçesi Sosyal Tesisleri’ni CHP Beykoz Belediye Başkan adayı Alaattin Köseler ile birlikte hizmete açtı. 

İmamoğlu, Beykoz Korusu’nun içine yapılan sosyal tesisin açılış töreninde, buradaki kiracı olan özel işletmeyi hukuki sürecin ardından çıkardıktan sonra kır bahçesini halkın hizmetine açtıklarını söyledi.

İmamoğlu’na, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve CHP’nin Beykoz Belediye Başkan adayı Alaaddin Köseler ile meclis üyeleri ve aday adayları ile muhtarlar ve partililer eşlik etti.

Tesislerin açılışı nedeniyle; vatandaşlara ekmek arası döner, köfte ve sucuk ikramlarında bulunuldu.

İmamoğlu, “Bugün Beykoz’dayız. Beykoz’da güzel bir tur yaptık aslında. Paşabahçe’de pazar ziyareti yaptık. Aynı zamanda, Boğaz’ın hemen kıyısındaki siloları bilirsiniz. Yani geçmişten bugüne akaryakıt depoları olarak kullanılan siloları, Petrol Ofisi’ne ait görünen o tankları, belki de dünyada çok özel bir konuma kavuşturuyoruz. Mart ayı içerisinde Beykoza’a ve İstanbul’a kazandıracağız. Birazdan Onçeşme Meydanı’nın inşaatını kontrol edeceğim. Özellikle o keşmekeş halindeki meydanı, inşallah çok nizami ve çok temiz bir meydanı, özellikle sahille buluşma noktasında bütün engellerin kalktığı ve Boğaz’la böyle iç içe çok keyifli bir meydanı sizlerle buluşturacağız. Yine buraya gelmeden, Boğaz’da yine, çok yakın Beykoz merkezine, orada bir bölümde de çok şık bir BELTUR’umuzu da şu anda yapıyoruz. O da Mart ayında bitiyor olacak. Bugün bu dediğim yerleri gezdim. Elbette hizmetlerimiz bunlarla sabit değil.” dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu Beykoz’da kır bahçesi açtı
Bizi Takip Edin