İBB Daire Başkanlığına Beykoz'dan bir isim mi?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Sağlık Daire Başkanlığı'na CHP Beykoz belediye başkan aday adayı Dr. Devrim Altıntaş’ın getirileceği öğrenildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu belediyenin yeni yönetim kadrosunu olu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Sağlık Daire Başkanlığı’na CHP Beykoz belediye başkan aday adayı Dr. Devrim Altıntaş’ın getirileceği öğrenildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu belediyenin yeni yönetim kadrosunu oluşturmaya devam ediyor. İBB Sağlık Daire Başkanlığı’na CHP’den iki kez Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Dr. Devrim Altıntaş’ın getirileceği öğrenildi.

2014 ve 2019 Yerel seçimleri öncesi Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan Dr. Devrim Altıntaş’ın 12 Ocak’ta gerçekleşecek 37’nci Olağan Kongrede de CHP Beykoz İlçe Başkanlığına aday olacağı konuşuluyordu. Ayrıca 2018’de CHP Beykoz örgütünün kurultay delegeleri olan İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Metin Çanak, Yücel Zara, Devrim Altıntaş ve Nihat Arıcan değişim diyerek o dönem olağanüstü kurultay için notere giderek imza vermişti. Daha sonra bu isimler arasından Devrim Altıntaş imzasını geri çekmişti.

Dr. Devrim Altıntaş’ın Ocak ayı itibariyle İBB Sağlık Daire Başkanlığı görevine başlayacağı iddia edildi.

Dr. Muhlis Devrim Altıntaş kimdir?

1968 Yılı İzmir’de doğdu. İlk, orta ve Lise öğrenimimi İzmir’de tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğrenim hayatıma devam etti. 1994 Yılında Tıp Doktoru oldu ve Sinop ili Gerze ilçesinde 2 yıl zorunlu hizmet yaptı. Ardından İzmir Çeşme’de pratisyen Hekim olarak çalıştı.

1997 yılında Tunceli’de Yedek Subay olarak 16 ay vatani görevini yaptı. 2002 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana bilim dalında ihtisasa başladı ve 5 yıl sonra Uzmanlık unvanını aldı. Sonrasında Beykoz Paşabahçe Devlet hastanesine Kadın Doğum Uzmanı olarak atandı. Devlet hastanesinde ve özel kliniğinde bölgeye hizmet vermekte iken Devlet memuriyetinden istifa etti ve hemen ardından 29 Nisan 2012 yılında Beykoz Cumhuriyet Halk Partisine Üye oldu. Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz ilçe Sağlık ve Çevre Komisyonunu kurdu ve halen Başkanlığını yürütmektedir. Evli ve bir kız babasıdır.

İBB Daire Başkanlığına Beykoz'dan bir isim mi?
Bizi Takip Edin