'İdeal İşletmeler'e teşekkür belgesi

Beykoz Belediyesi ruhsat, yönetmelik ve müşteri memnuniyetine uygunluk gösteren işletmeleri ödüllendiriyor. 

İlçede istihdamın artmasına yönelik mesleki eğitim faaliyetleri yürüten Beykoz Belediyesi ruhsat, yönetmelik ve müşteri memnuniyetine uyg

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi ruhsat, yönetmelik ve müşteri memnuniyetine uygunluk gösteren işletmeleri ödüllendiriyor

İlçede istihdamın artmasına yönelik mesleki eğitim faaliyetleri yürüten Beykoz Belediyesi ruhsat, yönetmelik ve müşteri memnuniyetine uygunluk gösteren işletmeleri de ödüllendiriyor. 

Beykoz’da işyeri açma ve çalışma yönetmeliğinde aranan şartlara tam olarak uyan, hizmet anlayışı ve kalitesiyle ön plana çıkan 8 işyeri “İdeal İşletme Belgesi” yle ödüllendirildi.

Beykoz Belediyesi, kendi sınıfları ve özelliklerine göre hijyen,  genel görünüm,  düzen,  iş ve işçi güvenliği ile çevre sağlığı konularında yönetmelikte belirtilen şartları tam olarak yerine getiren işletmelere belge verdi. 

2012 yılında da 9 işyerine ideal işletme belgesi verilmişti.

İlçedeki mevcut işletmeler arasında hizmet kalitesiyle örnek teşkil eden işletmelere belgeleri, Beykoz Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen törenle takdim edildi. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in katılımıyla gerçekleşen törende başkan yardımcıları, birim müdürleri ve ideal işletmelerden temsilciler hazır bulundu.

Başkan Çelikbilek: İşletmelerde Cam Kullanılmasını Teşvik Edeceğiz

Belge takdim töreninde ilçelerin güzelliğinin iş yerlerinin güzelliğiyle ortaya çıktığını vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “İş yerleri insana ve çevreye ne kadar önem verirse bir belde de o kadar itibar kazanır. İşinizde gösterdiğiniz hassasiyetle hem siz kazandınız hem de ilçemizin ticaret potansiyeli ve marka değerine katkıda bulundunuz. Bu nedenlerle sizleri tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınız devamını diliyorum” dedi.

Konuşmasında Belediye Meclisi’nde alınan karar doğrultusunda 2014 yılından itibaren porselen ürünlerin kullanıldığı işletmelerde cam servis ürünlerinin kullanımını teşvik edeceklerin söyleyen Başkan Çelikbilek camın ilçede yeniden canlanması ve ilçe ekonomisi ve turizme kazandırılması için çalıştıklarını belirtti.

Törenin sonunda işletme temsilcilerine belgeleri takdim edildi. 

'İdeal İşletmeler'e teşekkür belgesi
Bizi Takip Edin