İHH Beykoz yardımları daha fazla kişiye ulaşacak!

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği, Beykozlu ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için başlattığı yardım seferberliğini “Komşudan Haberin Var Mı?” kampanyasıyla genişletme kararı aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği, yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerin gıda ve barınma ihtiyaçlarını karşılama, eğitim alanında destek gibi birçok sosyal faaliyet yürüterek gönüllere dokunuyor. Bu kapsamda, tüm insanlara insani yardım ulaştırmak için çalışan İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği bir yeni proje için daha kollarını sıvadı.

İHH Beykoz

İHH BEYKOZ: KOMŞUDAN HABERİN VAR MI?

İHH Beykoz Temsilciliği,  Beykozlu ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için başlattığı yardım seferberliğini “Komşudan Haberin Var Mı?” temasıyla genişletti.

İhtiyaç sahibi 100 aileye geçtiğimiz Ramazan Ayından itibaren 1.000 TL nakdi yardım yapan İHH Beykoz,  “Komşundan Haberin Var Mı?” kampanyasıyla Beykoz’un 45 mahallesinde 1000 aileye ulaşmayı hedefliyor.

Önümüzdeki günlerde Beykoz’da 45 mahallede temsilcilerle toplantı yaparak yardım seferberliğini başlatacaklarını ifade eden İHH Beykoz Şube Başkanı Ekrem Tuncer, “Tüm hayırsever vatandaşlarımızın bu çalışmaya katkı sunmasını arzu ediyoruz. Peygamber Efendimiz; ‘Komşusu açken, tok yatan bizden değildir.’ buyurmuştur. Bizde Beykoz’da hiçbir komşumuzun aç yatmasını ve soğukta kalmasını istemiyoruz. Bu amaçla mücadele ediyoruz. Beykoz’da aç yatan mı var? diyenler oluyor. Maalesef var. Üzülerek ifade ediyorum: her gün olanlarca mesaj alıyoruz; çocuklarına bez alamayanlar, mama alamayanlar var. Geçen kış doğalgazları kesildiği için evlerine soba kurduğumuz aileler var. Bu kışta yine böyle talepler gelmeye başladı. Yine soba kuracağız, kömür dağıtacağız. Bu sebeple bu kampanyaya tüm halkımızdan destek talep ediyoruz.” dedi.

İHH Beykoz yardımları daha fazla kişiye ulaşacak!
Bizi Takip Edin