İl Başkanı Kaftancıoğlu'ndan Coşkun Tosun'a destek

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun'un seçim çalışmalarına destek verdi.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi çalışmaların gittikçe yoğunlaştığı şu günlerde Cumhuriyet Halk Partisi…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un seçim çalışmalarına destek verdi.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi çalışmaların gittikçe yoğunlaştığı şu günlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’a bir destek de İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’ndan geldi.

Öğlen saatlerinde Kavacık’taki Beykoz İlçe Başkanlığı’na gelen Canan Kaftancıoğlu, burada İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun tarafından karşılandı. Karşılamada İlçe Yönetim Kurulu ve partililer de hazır bulundu.

Burada kısa bir konuşma yapan Kaftancıoğlu, gerek Büyükşehir gerekse Beykoz için çalışmaların yolunda gittiğini, sahalardan gelen bildirimlerde emeklerinin amacına ulaştığını söyledi.

Daha sonra Yenimahalle Halk Pazarı’na giden CHP heyeti burada pazar esnafı ve alışverişe gelen semt sakinleriyle bir araya geldi. Canan Kaftancıoğlu, Coşkun Tosun ve Aydın Düzgün’ün birlikte dolaştığı çalışmaya Yenimahalleliler yoğun ilgi gösterdiler.

İl Başkanı Kaftancıoğlu'ndan Coşkun Tosun'a destek
Bizi Takip Edin