İlk İftar Belediye Meydanı'nda

Beykoz Belediyesi’nin Sokak İftarları kapsamında ilk iftarı belediye meydanında verecek.

Beykoz Belediyesi’nin Ramazan Ayı’nın getirdiği güzellikleri paylaşmak üzere kurduğu Sokak İftarları’nda bu yıl da ilçe sakinleri komşular

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin Sokak İftarları kapsamında ilk iftarı belediye meydanında verecek.

Beykoz Belediyesi’nin Ramazan Ayı’nın getirdiği güzellikleri paylaşmak üzere kurduğu Sokak İftarları’nda bu yıl da ilçe sakinleri komşularıyla aynı iftar sofrasında buluşacak.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in katılımıyla kurulacak Gönül Sofraları’nda ise ihtiyaç sahipleri, yetim, gazi ve şehit aileleri ağırlanacak. 

7’den 70’e toplumun tüm kesimlerini bir araya getirmek, unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmak üzere  kurulacak olan Sokak iftarları kapsamında 25 Mahalle ve 20 Köy’de sırasıyla her akşam 3 farklı noktada 2 bin kişiye iftar verilecek. Ramazan ayı boyunca bu sofralarda 90 ile 100 bin kişi orucunu açma olanağı bulacak. 

İlk İftar Belediye Meydanı’nda 

Beykoz Belediyesi’nin Sokak İftarları kapsamında ilk iftarı belediye meydanında verecek. 20 Temmuz akşamı kurulacak ilk iftar sofrasında ilçe sakinlerine çorba, tas kebabı, pilav, ayran,  tatlı ve iftariyelik ikram edilecek. 

Başkan Çelikbilek: “Komşuluğu Yeniden Canlandırmayı Amaçlıyoruz”

Beykozlular’ın Ramazan ayını kutlayan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: ‘Amacımız ilçemizin her köşesinde iftar vererek, mahalle sakinleri arasında tanışma, kaynaşma ve komşuluğu artırmak, bu vesileyle de Ramazan’ın ruhu olan kardeşlik paydasında buluşmak. Bu mübarek ayın insanlığa ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.  

İlk İftar Belediye Meydanı'nda
Bizi Takip Edin