İptal edilen Beykoz Karlıtepe planları yeniden yapılıyor

TMMOB Şehir Plancıları Odası'nın açtığı dava sonucunda iptal edilen Beykoz Gümüşsuyu Karlıtepe planları yeniden yapılıyor.

Beykoz Belediyesi Meclisi Ekim çalışmalarına devam ediyor. Toplantıda TMMOB Şehir Plancıları Odası'nın açtığı dava sonucunda ipt

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TMMOB Şehir Plancıları Odası’nın açtığı dava sonucunda iptal edilen Beykoz Gümüşsuyu Karlıtepe planları yeniden yapılıyor.

Beykoz Belediyesi Meclisi Ekim çalışmalarına devam ediyor. Toplantıda TMMOB Şehir Plancıları Odası’nın açtığı dava sonucunda iptal edilen Beykoz Gümüşsuyu Karlıtepe planları yeniden yapılmak üzere komisyona havale edildi.

Beykoz Belediyesi Meclisi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında ekim ayının olağan üçüncü toplantısı için bir araya geldi.  Açılış ve yoklamanın ardından 5 Ekim tarihli tutanağın oylandığı mecliste ilk olarak gündemde olmayan müdürlük teklifleri oylanarak gündeme alındı.

Sokak isimlendirilmesi hakkındaki Emlak ve İstimlâk Müdürlüğünün teklifi oy birliğiyle Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonuna,  Görev ve Çalışma Yönetmeliği değişikliğiyle ilgili Park ve Bahçeler Müdürlüğünün teklifi yine oy birliğiyle Hukuk Komisyonuna havale edildi.

Gümüşsuyu ve İncirköy Mahallesi’nin bir kısmına ait olan boğaz alanı dışında kalan Karlıtepe Bölgesi, Koruma Amaçlı Nazım ve Uygulama İmar Planı hakkındaki Plan ve Proje Müdürlüğünün teklifi ise oy birliğiyle İmar Komisyonuna  havale edildi.

Mecliste ayrıca Beykoz genelinde spor sahaları II. etap yapım işi ihalesi hakkındaki Hukuk Komisyonu Raporu da görüşüldü.

Beykoz Belediyesi Meclisi 18 Ekim 2018 Perşembe günü, saat:14:30’da bütçe görüşmelerini yapmak üzere Necmettin Erbakan Kültür Merkezi konferans salonunda toplanacak.

İptal edilen Beykoz Karlıtepe planları yeniden yapılıyor
Bizi Takip Edin