İŞ ARAYAN Beykozlu 150 KİŞİYE işte FIRSAT!

Beykoz Kariyer Merkezi iş arayan 150 kişiye iş fırsatı sunuyor.

Beykoz Kariyer Merkezi aracılığıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda, Carrefour ve Lojistik sektöründe görevlendirilmek üzere ayrı ayrı150 personel alınacak.

İlçe sakinlerin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Kariyer Merkezi iş arayan 150 kişiye iş fırsatı sunuyor.

Beykoz Kariyer Merkezi aracılığıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda, Carrefour ve Lojistik sektöründe görevlendirilmek üzere ayrı ayrı150 personel alınacak.

İlçe sakinlerinin istihdamını sağlamak üzere ülkenin önde gelen firma ve kuruluşlarıyla iş birliği yapan Beykoz Kariyer Merkezi, iş arayanlarla iş verenleri buluşturmaya ilçe sakinlerini doğru alanlarda istihdam etmeye devam ediyor.

Havacılık Sektöründe 50 Kişiye Kariyer Ve İş Fırsatı

Beykoz Kariyer Merkezi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere “Bay İşçi Personel ve Şoför” alımı için  27 KASIM 2014 PERŞEMBE  GÜNÜ iş görüşmesi yapacak. Şirket yetkililerinin katılacağı görüşme sonucunda 50 kişi işe alınacak.  

Havacılık alanında yarım asrı aşkın tecrübesiyle hizmet veren Çelebi Holding, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirmek üzere 50 “Bay İşçi Personel  ve Şoför” alımı yapacak.   

30 havalimanında, yaklaşık 4 bin 500 çalışanı ile 300’e yakın yerli ve yabancı havayolu şirketine 7 gün 24 saat aralıksız olarak uluslararası standartlarda yer hizmeti veren şirket çalışanlarına

Maaş+AGİ+Yemek+ Sosyal Sağlık Sigortası+Servis imkânları sunuyor.

 Genel Nitelikler –BAY,İŞÇİ PERSONEL:

·        Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

·        Uçak yükleme- boşaltma, uçak temizlik işlerinde görev yapabilecek,

·        Vardiya düzeninde

·        En az ilkokul mezunu,

·        Şoför adaylarının -E ehliyetine sahip,

·        18-45 yaş arasında,

·        Anadolu yakasında ikamet eden,

Belirtilen özelliklere uygun adayların 27 KASIM 2014 Perşembe günü 10:00-13:00 saatleri arasında Beykoz Belediyesi Toplantı Salonu’nda hazır bulunmalarını gerekiyor.

Lojistik Devinden İş Arayanlara Fırsat

Avrupa’da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi unvanına sahip Ekol Lojistik  firması 28 KASIM 2014 CUMA GÜNÜ Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nde 45 yaş altı bay Depo Elemanı (Depoda veri girişi de yapılacak ) ve Forklift Operatörü  alımı için görüşme yapacak.

Toplamda 50  kişiye ihtiyacı olan Ekol Lojistik firmasında çalışmak isteyen adayların Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’ne müracaat etmesi gerekiyor.

Firma yeni işe başlayacak olan çalışanlarına maaş (BRÜT 1300—2000 tl arasında departmana göre değişken) +agi+servis+yemek+özel sağlık sigortası imkanı sunuyor. 

İş görüşmeleri 28 Kasım 2014 Cuma günü 13:00-15:00 saatleri arasında Beykoz Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Carrefour Yeni Depo Elemanları Arıyor

Beykoz Kariyer Merkezi Gebze’de bulunan Carrefour  deposunda görevlendirilmek üzere 50 vasıfsız beden işçisi ve depo görevlisi alımı için iş görüşmeleri yapacak.  

Carrefour, bay elaman alımı için (emekli de olabilir)  Beykoz Kariyer Merkezi tarafından yapılacak görüşmelerde yeni takım arkadaşlarını seçecek.

Carrefour yeni çalışma arkadaşlarına maaş+agi+servis+yemek+sgk imkânı sunuyor. 

İş görüşmeleri 28 KASIM 2014 CUMA günü 10:00-12:00 saatleri arasında Beykoz Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılacak. 

İŞ ARAYAN Beykozlu 150 KİŞİYE işte FIRSAT!
Bizi Takip Edin