İSKİ, Beykoz'un yaralarını sarmak için çalışma başlattı

İSKİ ekipleri, Beykoz Ali Bahadır Deresi'nin 1 kilometrelik kısmında temizlik çalışmaları yaptı. İSKİ'nin çalışması havadan görüntülendi.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ),Beykoz'da aşırı yağışların meydana getirdiği hasarı onarıyor. Ali Baha

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSKİ ekipleri, Beykoz Ali Bahadır Deresi’nin 1 kilometrelik kısmında temizlik çalışmaları yaptı. İSKİ’nin çalışması havadan görüntülendi.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ),Beykoz’da aşırı yağışların meydana getirdiği hasarı onarıyor. Ali Bahadır Deresi’nin 1 kilometrelik kısmında temizlik yapan İSKİ ekiplerinin çalışmaları havadan görüntülendi.

İstanbul’da geçtiğimiz hafta etkili olan şiddetli yağış Beykoz’da hayatı felç etmişti. Aşırı yağış nedeniyle menfezlerdeki tıkanmalardan dolayı Ali Bahadır Deresi’nde taşma meydana gelmiş ve Mahmut Şevket Paşa ile Ali Bahadır Mahalleleri su altında kalmıştı. İSKİ, yaşanan selin ardından, Beykozluların yaralarını sarmak için çalışma başlattı.

Derenin 1 kilometrelik kısmında temizlik çalışmaları yapıldı

Pazartesi başlayan çalışmaların ilk etabında, taşkında meydana gelen bölgedeki tıkanan kanalları açan İSKİ ekipleri, Ali Bahadır Deresi’nde de temizlik çalışmaları başlattı. Bölgede 6 makine, 4 kamyon, 3 tır, 1 kombine aracı, 1 Ekskavatör ve 28 personel ile çalışmalarına devam eden ekipler, şu ana kadar derenin 1 kilometrelik kısmında temizlik çalışmaları yaptı. Öte yandan taşkından zarar gören 6 evde çamur tahliyesi işlemi gerçekleştirildi.

İSKİ’nin bölgede yaptığı çalışmalar ise havadan görüntülendi.

İSKİ, Beykoz'un yaralarını sarmak için çalışma başlattı
Bizi Takip Edin