İstanbul'daki Kastamonulular Beykoz'da ağırlandı

Kas-Der Beykoz Şubesi, İstanbul'daki Kastamonu camiasını Beykoz'da ağırladı.

Kas-Der Beykoz Şubesi, 17. Olağan Kas-Der Genel Merkez Kongresi öncesi; İstanbul'daki Kastamonu camiasının birlik ve beraberliğini güçlendirme ve dayanışmayı arttırmaya yönel

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kas-Der Beykoz Şubesi, İstanbul’daki Kastamonu camiasını Beykoz’da ağırladı.

Kas-Der Beykoz Şubesi, 17. Olağan Kas-Der Genel Merkez Kongresi öncesi; İstanbul’daki Kastamonu camiasının birlik ve beraberliğini güçlendirme ve dayanışmayı arttırmaya yönelik güzel bir kahvaltı programı düzenlendi.

İstanbul’daki ilçelerde bulunan Kas-Der şube başkanları ve temsilcilerinin misafir olarak katıldığı program; Kas-Der Beykoz yönetimi ve Gençlik kollarının evsahipliğinde gerçekleşti.

Süleyman Çalık; Kastamonulular olarak birlik, beraberlik içinde hareket edeceğiz

Kahvaltıya İstanbul’un farklı ilçelerinden gelen misafirlere yönelik kısa bir selamlama konuşması yapan Süleyman Çalık ; “Kastamonu camiasının birlik ve beraberliğini artırılmasına vesile olan böyle güzel bir programda siz değerli Başkanlarımızı ve misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Hhepiniz hoşgeldiniz.” dedikten sonra sözlerine “17. Olağan Kas-Der Genel Merkez Kongremizin hayırlara ve güzelliklere vesile olması adına, siz değerli Şube Başkanlarımızla bir araya geldik. Kastamonululara yakışan bir şekilde Kongre geçireceğimize inanıyoruz. Şubeler olarak her zaman Kastamonuluların birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerektiğine inanıyoruz. Dolayısıyla hep birlik ve beraberlik içerisinde sevgi ve saygıyla hareket edeceğiz” ifadeleri ile kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Kastamonu’ya dair fikir ve projeler konuşuldu

Kahvaltı esnası ve sonrasında; Kastamonu temsilcileri sohbet etme imkanı buldu. Şube Başkanları ve temsilcileri arasındaki sıcak ve samimi diyaloglar kuruldu. Kahvaltı sonrasında gerçekleşen toplantıda; Genel Merkez Kongresine ve Kastamonu’ya dair fikir ve projeler konuşuldu. Kastamonu camiasının sosyal, siyasal ve ekonomik anlamda ilerlemesine yönelik fikirlerin ön plana çıktığı toplantıda Kas-Der Genel Merkez ve şubelerine düşen görevler, misyon ve hedefler tartışıldı.

Kastamonululara yakışan bir kongre olacak

KasDer Şube Başkanları , Kastamonululara yakışan bir kongre gerçekleşeceğine inandıklarını belirtti. Şube Başkanları ; Kastamonuluları bölen,ayrıştıran değil; bir arada tutan , kaynaşma ve dayanışmanın arttırıldığı bir duruşla hareket etmenin önemi vurgulandı.

Program sonrası hatıra fotoğrafı çekilen Kastamonulu misafirler; ev sahipliği yapan Kas-Der Beykoz Yönetim ve Gençlik Kolları adına Şube Başkanı Süleyman Çalık’a teşekkür ederek Beykoz’dan ayrıldılar…

İstanbul'daki Kastamonulular Beykoz'da ağırlandı
Bizi Takip Edin