İstanbul’un en güzel yaz festivali Beykoz’da başlıyor!

Boğaz’ın güzelliğini sergileyen modern bir sahile kavuşan Beykoz’da, kanodan yağlı direk ve yüzmeye halkın katılacağı nostaljik yarışmalar, konser ve deniz gösterilerinin yer aldığı “Beykoz Su Sporları Festivali” (1-3 Te

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boğaz’ın güzelliğini sergileyen modern bir sahile kavuşan Beykoz’da, kanodan yağlı direk ve yüzmeye halkın katılacağı nostaljik yarışmalar, konser ve deniz gösterilerinin yer aldığı “Beykoz Su Sporları Festivali” (1-3 Temmuz) başlıyor.  

Beykoz Belediyesi tarafından ilçede su sporları geleneğini yeniden canlandırmak, vatandaşlar ve ziyaretçilerin sahilden daha fazla yararlanmasını sağlamak amacıyla düzenlenen festival 3 gün boyunca renkli ve eğlenceli anlara sahne olacak.  

BURCU GÜNEŞ SAHNEDE

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’nın da kutlanacağı, yaz ayları ve sahile canlılık getirecek festivalde halka açık ödüllü kano, yüzme, yağlı direk yarışmaları, konserler ve Boğaz Komutanlığı’nın heyecanlı gösterileri yer alacak.  

Beykoz Su Sporları Merkezi’nde yapılacak festivalin ilk gününde Pop Müziğin sevilen ismi Burcu Güneş birbirinden güzel şarkılarıyla sahile renk katacak.

ASKERİ GÖSTERİLER

Tarihten bugüne su sporlarına ev sahipliği yapan ilçede nostalji yaşatacak festivalin 2. gününde halka açık ödüllü yüzme yarışı, kano ve yağlı direk yarışları yapılacak.

Boğaz Komutanlığı’nın stant açacağı alanda, askeri personel dikkatleri mavi sulara çeken heyecanlı gösteriler sergileyecek.

Aileleriyle sahile gelen çocuklar kendilerine özel kurulan oyun alanlarında gün boyu doyasıya eğlenecek.

Festivalde yarışan ilçe sakinleri ve ziyaretçiler akşam saatlerinde Pop Müzik Sanatçısı Emre Kaya’nın konseriyle yorgunluk atacak.

KANOLAR BOĞAZ’A AÇILACAK

Rengârenk kanoların Boğaz’a açılacağı su sporları festivalinin 3. gününde, Riva’da başlayan  plaj voleybolu ve plaj futbolu turnuvasının final oyunları yapılacak.

Beykoz Belediyesi yarışmalarda dereceye girenlere günün anısına çeşitli ödüller, sahile gelen vatandaşlara da ikramlar verecek.

PROGRAM:

BEYKOZ SU SPORLARI FESTİVALİ

TARİHİ: 1 TEMMUZ CUMA

SAAT: 21.00 BURCU GÜNEŞ KONSERİ

YER : BEYKOZ SAHİLİ ETKİNLİK ALANI

TARİH: 2 TEMMUZ CUMARTESİ

YER: SU SPORLARI MERKEZİ

09.00-11.00 YÜZME YARIŞI

12.00-13.00 ÖDÜL TÖRENİ

13.00-18.00 ASKERİYE STAND

12.00-20.00 KARA ÇOCUK OYUN ALANLARI

14.00 BOĞAZ KOMUTANLIĞI GÖSTERİLERİ

16.00-18.00 KANO YARIŞI

19.00-20.00 YAĞLI DİREK

18.00-20.00 PLAJ KADIN YARI FİNALİ (SAHİL ETKİNLİK ALANI PLAJ)

21.00 EMRE KAYA KONSERİ (ETKİNLİK ALANI)

TARİH: 3 TEMMUZ PAZAR

YER: SU SPORLARI MERKEZİ

09.00-12.00 KANO ETKİNLİĞİ

13.00-18.00 ASKERİYE STAND (ETKİNLİK ALANI)

14.00-18.00 PLAJ FİNALLERİ (SAHİL ETKİNLİK PLAJ)

18.30 ÖDÜL TÖRENİ ( ETKİNLİK ALANI)

12.00-20.00 KARA ÇOCUK OYUNLARI (ETKİNLİK ALANI)

İstanbul’un en güzel yaz festivali Beykoz’da başlıyor!
Bizi Takip Edin