İYİ Parti Beykoz kongreye gidiyor!

İYİ Parti Genel Merkezi’nde bugün yapılan toplantıda kongre kararı çıktı. Bu kapsamda, 3 Ekim itibarıyla başlatılan il ve ilçe kongre sürecinde İyi Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın da kongreye gitmesi bekleniyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Genel Merkezi’nde bugün yapılan toplantıda kongre kararı çıktı. Bu kapsamda, 3 Ekim itibarıyla başlatılan il ve ilçe kongre sürecinde İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın da kongreye gitmesi bekleniyor.  

ÇATLAK SESLERİNİ TEMİZLEME KURULTAYI

İYİ Parti kulislerinde, Meral Akşener’in çatlak seslerin elendiği ve çok başlılığın son bulduğu bir Genel İdare Kurulu ile seçime gitmek istediği bunun için de kongreye gitme kararı alabileceği konuşuluyordu.

Ve beklenen oldu, İYİ Parti’de son dönemde HDP ve cumhurbaşkanı adayı konusunda parti içinde yaşanan kavgaların gün yüzüne çıkmasının ardından kongreye gitme kararı aldı.

Karara göre 3 Ekim’de başlayacak olan İYİ Parti ilçe ve il kongrelerin de İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın da kongreye gitmesi bekleniyor.

Kongre sürecinin ise 7 Ekim’de ilçe ve il kongrelerinin tamamlanmasıyla başlayacağı duyuruldu.

AKİF TAŞDEMİR MİLLETVEKİLİ ADAYI MI OLACAK?

İlçe Başkanı Akif Taşdemir’in görevine devam edip etmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak. Edinilen bilgilere göre, Akif Taşdemir’in milletvekili adayı olmak için zemin yokladığı ve yeniden ilçe başkanlığında aday olmak istemediği konuşuluyor.

MİLLETVEKİLİ ADAYI OLACAKLAR

Toplantıda ayrıca genel seçimlerde milletvekili adayı olacak partililerin, teşkilatlarda boşluk olmaması için il ve ilçe kongrelerinde aday olmamaları konusunda tavsiye kararı alındı.

İYİ Parti Beykoz kongreye gidiyor!
Bizi Takip Edin