İYİ Parti Beykoz’da yeniden Akif Taşdemir

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi yapıldı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı

R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde düzenlenen kongreye, Isparta Milletvekili Aylin Cesur, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Yücel Çoşkun, İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri ve delegeler, çeşitli il ve ilçelerin başkanları ve temsilcileri, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar, iş insanları ve Genel Başkan Meral Akşener’in oğlu Fatih Akşener ile eşi Işıl Akşener katıldı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrenin Divan Başkanlığını Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Divan Başkan Yardımcılığını İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Çevik, Kâtip Üyeliğini ise Erdal Demir ve A. Burak Turgut yaptı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi yapıldı.

Faaliyet ve Mali Raporu okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Faaliyet Raporu kapsamında, esnaf ziyaretleri, milli bayramlarda törenler, dernek, STK’lar ve spor kulüpleri ile buluşulması, okul ve resmi daire ziyaretleri, öğrencilere kırtasiye ve kıyafet yardımı, özel ve önemli günlerde kutlamalar, şehit ailelerinin ziyareti ve Kur’an okutulması, iftarlar, alışveriş kartı gibi yardımların yapıldığı belirtildi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi

İYİ PARTİ BEYKOZ AKİF TAŞDEMİR İLE DEVAM

Siyasi temenni ve konuşmaların ardından, tek liste ile gidilen seçimde mevcut İlçe Başkanı Akif Taşdemir Yeniden Başkanlığa seçildi.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi

Kongreye katılan herkese teşekkürlerini sunan İlçe Başkanı Akif Taşdemir, “Bildiğiniz üzere 1 ay kadar önce cesurlar hareketi partimizin 5. Yılına girdik. Bartın da yaşanan elim kaza nedeni ile partimizin hak ettiği şekli ile yeni yaşını kutlamayı uygun bulmadık. Bugün burada demokrasinin en güzel anlarından birisi olan 3. Olağan kongremizde, toyumuzda, düğünümüzde hep birlikte tekrar edelim isterim, İYİ Partinin, cesurlar hareketinin 5.yaşı kutlu olsun, nice İYİ yıllarımız olsun.” dedi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir

Akif Taşdemir konuşmasına şöyle devam etti:

“İYİ Parti; istibdat rejimine giden yolda, demokrasi için, adalet için başkaldıran bir liderin ve kurucu kadrolarının öncülüğünde, iktidarın her türlü saldırısına göğsünü siper ederek kuruldu.  İYİ Parti’nin özellikle başkanlık referandumuna gidilirken söylediği her şeyin bugün gerçekleştiğini görmekteyiz.

Tek adam rejiminin yaratacağı riskleri defalarca tekrar ettik, etmeye de devam ediyoruz.  Fakat aklın yolunu dinlemek yerine aldıkları her emri yerine getirmekten başka yeteneği olmayan aciz kadrolar devletin her alanına sirayet etmiştir.

Hem Türkiye büyük millet meclisinde hem de yerel belediye meclislerinde MUALEFETTEN GELEN her öneriyi içeriğine bile bakmadan reddeden bu kadrolar, ülkeyi uçurumun kenarına sürüklemekten başka işe yaramamaktalar.

Beykoz İlçe teşkilatı olarak, İYİ Parti’nin Türkiye’de ilk kurulan ilçe teşkilatı olmasının gururunu her zaman olduğu gibi bugün de yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana Partimizi her alanda en iyi şekilde temsil ettik.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresi yapıldı.

Pandemi koşulları dahi bizi yıldırmadı, tüm zorluklara rağmen kaynaklarımızın elverdiği ölçüde her daim milletimizin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Beykoz İlçe Teşkilatı olarak bu süreçte özellikle mahalle teşkilatlanmamıza önem verdik. 45 mahallemizin tamamına mahalle başkanı atadık.

Mahalle başkanlarımızla ve Yönetim Kurulumuzla birlikte muhtarlarımızı, STK’larımızı ve mahalle sakinlerimizi ziyaret ettik sorunlarını dinledik.

İlçemizi ziyaret eden milletvekillerimiz ve Genel İdare Kurulu üyelerimiz ile birlikte kah yağmurda ıslandık kah güneş altında terledik yılmadık yorulmadık azimle Beykoz’umuzda ziyaret etmediğimiz esnaf bırakmadık.

İl başkanlığımızın düzenlediği Anlat İstanbul Programı ile birlikte tüm Beykoz’da çalışmalar yaptık, ekipler kurup 17 farklı ekiple bölge halkımızın sorunlarını dinledik, onlara kulak verdik. Halkımıza partimizin programlarını, yaşanan sorunlara çözümlerimizi anlattık.

2019 yılında yapılan yerel seçimlerinden sonra Beykoz’da herşey yolunda gitmedi elbette.  Dışarıdan atama olarak gelen Belediye başkanı öncelikle Belediye’nin daha doğrusu halkın parasını kaldırım projelerinde çarçur etti.

Genel Başkan Meral Akşener’in oğlu Fatih Akşener ile eşi Işıl Akşener

Tokatköy gibi Beykoz’un güzide yerleşim alanlarında kentsel dönüşüm gibi son derece önemli bir konuyu vatandaşın hakkını gasp etmek için kullandı. Yemyeşil Beykoz’da millet bahçesi yapmak için 100 yıllık spor kulüplerinin binalarını spor tesislerini yıktı.

Biz İyi Parti Beykoz Teşkilatı olarak Ezilen, Haksızlığa uğrayan her Beykoz’lunun yanında olduk. Milletvekillerimizle, il başkanımızla, Genel merkezimizle birlikte; Tokatköylülerle de, spor kulüplerimizle de birlik olduk, mağdur edilen Beykozlunun sesi  olduk.

İYİ Parti Beykoz’da yeniden Akif Taşdemir

Tüm bu çabalarımızın sonucunu ise Sayın Genel Başkanımızın Beykoz’u ziyaretinde hep birlikte gördük.

O gün Paşabahçe meydanında yaşanan izdiham ve yoğun katılım Partimize ülkemiz genelinde gösterilen teveccüh sebebiyle olduğu kadar aynı zamanda Beykoz’un çalışmalarımıza gösterdiği teveccühünde yansımasıydı.

İYİ Parti olarak; halkımızın geleceğini heba eden iktidarı devirip, Türk milletinin layık olduğu geleceğe doğru hep birlikte yol almaya başlayacağımız günlere çok az kaldı. Fakat sadece iktidarı değiştirmekle kalmayacağımızı da buradan açıkça beyan ediyoruz.

Beykoz’umuzun 25 yılına mal olan yerel iktidarı da biz devireceğiz. Her yanı yemyeşil Beykoz’da bahçe yapacağız diye gençlerin spor alanlarını yıkanların iktidarını da biz yıkacağız.

Kentsel dönüşüm yapıyoruz cümleleri ile kendi yandaşlarına rant yaratmak için Tokatköylülere işgalci gözüyle bakanlarında iktidarını biz yıkacağız… Kaldırım yapıyoruz bahanesiyle vergi veren her yurttaşın milyonlarını saçıp savuranların elinden Beykoz’un mührünü biz alacağız.

İYİ Parti Beykoz’da yeniden Akif Taşdemir

Yüce başbuğumuz Atatürk’ün izinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde hem Ankara’yı hem de Beykoz’u haramilerin elinden almak için başkanınız olarak bugün seçilecek yönetim kurulumuz ile birlikte var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyorum. Allah Yar ve yardımcımız olsun.   Ne mutlu Türküm Diyene.” dedi.

Kongre, toplu hatıra fotoğrafının çekimiyle son buldu.

İlçe Teşkilatı asil ve yedek üyeleri ise şöyle belirlendi:

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı

.

.

İYİ Parti Beykoz’da yeniden Akif Taşdemir
Bizi Takip Edin