İYİ Parti’den CHP Beykoz adayına sert sözler

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, CHP’nin adayı Alaattin Köseler için sert ifadeler kullandı.

İYİ Parti’den CHP Beykoz adayına sert sözler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da 31 Mart yerel seçimlerine günler kalan İYİ Parti ve CHP Beykoz arasında ipler gerildi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir, yaptığı kamuoyu açıklamasında CHP Beykoz adayı Alaattin Köseler’in jest bekledikleri ifade ederek sert konuştu.

İYİ Parti’den CHP Beykoz adayına sert sözler

İlçe Başkanı Akif Taşdemir, İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Tuba Alaylı Özgüç ile seçim sürecini büyük bir dikkatle götürmeye çalıştığını belirterek, “Hem ben hem arkadaşlarım, her zaman seçimleri seçmenin düğünü, bayram olarak değerlendirdik. Seçmen için doğru olan işlerin yarıştığı bir dönem olmasına gayret ettik. Bütün adaylar yan gelip yatarken ben tek kadın belediye başkan adayı bizim partimizde; ‘hem Atatürkçü, hem Cumhuriyet kadını, hem de Beykoz’lu.” dedi.

“CHP’NİN JEST İSTEME İŞLERİNDEN BIKTIM”

“Ben CHP’nin jest isteme işlerinden bıktım, usandım ve sıkıldım artık.” diyen Akif Taşdemir şu ifadeleri kullandı:

İYİ Parti’den CHP Beykoz adayına sert sözler

“KÖSELER SÜLEYMANCILARIN ADAYI DENİLİYOR”

“Şimdi CHP Adayı için nereden tutarsak tutalım tutarsızlık var. Beykoz’lu desek 35 yıldır Beykoz’da yaşamıyor. CHP’li desek değil. Ülkücü desek değil. Anaplı desek o da değil. DSP’li desek o da değil. Cumhuriyetçi desek o da değil. Bir kesim rant gruplarının Beykoz’da ortaya attığı hatta geçtiğimiz günlerde haberlerde de çıktı ‘Süleymancılar’ın adayı’ deniliyor. Cemaatçi midir? Ülkücü müdür? Atatürkçü müdür? Önce buna açıklık getirmelidir. Çıkıp diyebiliyor mu ‘Kardeşim benim ne işim olur Süleymancılarla’ diye. Diyemez. Bu yüzden Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerime sesleniyorum. Adayımızı araştırın, Atatürkçülüğünden, Cumhuriyetçiliğinden zerre şüpheniz olur ise bize oy vermeyin.”

“SOYSUZLAR ŞUNU BİLSİNLER Kİ”

Taşdemir, “Algı oluşturmaya çalışan soysuzlar şunu bilsinler ki, Milletimizi iki yumruk arasından, iki partiyle kutuplaşan seçim sisteminden kurtarmak için kurduk partimizi. İYİ Partinin misyonu mandayı kabul etmemektir. Hiç kimseye, hiçbir şeye mecbur değilsiniz. Patron sizsiniz, millet sizsiniz, siz seçmensiniz. Birilerine kazandırmak yerine Beykoz da sadece milletimize kazandıracağımız sözünü veriyor, Beykoz’umuza kadın eli değsin diyor ve oylarımız Belediye Başkan Adayımız Tuba Alaylı Özgüç için diyoruz.” dedi.

İYİ Parti’den CHP Beykoz adayına sert sözler

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin