İYİ Parti’den istifa edip MHP Beykoz saflarına katıldı

İYİ Parti’den istifa edip MHP Beykoz saflarına katıldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, görevi devraldığı günden itibaren üye sayısını artırmaya devam ediyor.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine sayılı günler kala İYİ Parti de peş peşe istifalar gelmeye devam ediyor.

İYİ Parti’den istifa edip MHP Beykoz saflarına katıldı

İYİ PARTİ’DE İSTİFALAR DEVAM EDİYOR 

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Kurucular Kurulu, aynı zamanda İYİ Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Ali Emanet ve Kâmil Güner İYİ Parti’den istifa ederek MHP Beykoz ailesine katıldı.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın kuruluş aşamasında yer alan Sedat Ali Emanet ve Kâmil Güner MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi ile görüştükten sonra MHP saflarına geçme kararı aldı.

“PKK FETÖ YAPILARINA MÜSAADE EDEMEYİZ” 

Ersin Beyaz döneminde İYİ Parti İstanbul İl Yöneticiliği de yapan Sedat Ali Emanet, İYİ Parti’den istifasını şu ifadelerle dile getirdi:

“Son zamanlarda özellikle savunma sanayiinde içinde bulunduğum havacılık camiasının emeklerine saygısızlık olarak gördüğüm gelişmeler hakkında Millet İttifakı’ndan gelen açıklamalar, yarın iktidar olduklarında nasıl yol çizeceklerinin bende işareti oldu. Bu gelişmelerin çok daha ötesinde ileri ki aylarda savunma sanayiinde yapılacak açıklamaların ve çalışmaların ne olduğunu biliyorum. Çok daha fazla heyecan verici gelişmeler ve çocuklarımızın geleceği ve güvenliği benim için soğan fiyatından daha değerli. AKP’ye kozmik odaya soktu diye kızanlar, şimdi sandığa gidip verdiği oylar ile ülkemin tüm projelerini emperyalist yapılara teslim edemez. Yeniden açıkça ortaya çıkan PKK/FETÖ yapılarına müsaade edemeyiz, yalan dolan haberlerle insanlarımızı yeniden etki altına almalarına göz yummamalıyız. Bundan sonra ki süreçte Beykoz’un her alanda büyümesi için, Beykoz’un güzel çocukları ve gençleri için elimden gelen her şeyi yapmayı söz veriyorum.”

Rozetleri takan MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş ise “Sedat Ali Emanet Bey, Beykoz’un bir değeridir. Kendisinin ifade ettiği cümlelerin eksiği var fazlası yok. Kendisi hoş geldi, sefa getirdi.” dedi.

İYİ Parti’den istifa edip MHP Beykoz’a katıldılar

İYİ Parti Beykoz’da başlayan istifa dalgasında 30 kişilik bir grup ve İYİ Parti Beykoz Kurucular Kurulu üyesi Saffet Duman ve Burhan Bakır’ın MHP’ye geri dönmüştü.

CHP’den istifa edip MHP Beykoz’a katıldılar

CHP Beykoz Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Ekrem Yılmaz öncülüğünde Dereseki ve Kaynarca
mahallesinde ikamet eden yaklaşık 25 kişilik bir grup CHP’den istifa ederek MHP’ye üye olmuştu.

.

.

İYİ Parti’den istifa edip MHP Beykoz saflarına katıldı
Bizi Takip Edin