Jandarmadan Beykozlulara 14 Şubat sürprizi

Jandarma Genel Komutanlığı, Beykoz'da yaptıkları uygulama sırasında 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sürücülere hediyeler verdi.

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 175'inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'na b

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Jandarma Genel Komutanlığı, Beykoz’da yaptıkları uygulama sırasında 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sürücülere hediyeler verdi.

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 175’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri, Beykoz’da yaptıkları uygulama sırasında 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sürücülere hediyeler verdi.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri, sabah saatlerinde Beykoz’da trafik uygulaması yaptı. Sürücülere trafik kuralarına uymaları konusunda uyarılarda bulunan ekipler, sürpriz yaparak, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sürücülere kitap ayracı, telefon kılıfı ve cüzdandan oluşan hediye paketi verdi.

ÇOK ŞAŞIRDIM

Bu sürpriz karşısında oldukça şaşıran ve sevinen sürücüler, jandarma ekiplerine teşekkür etti. Sürücülerden Nurcan Bakır, “Benim için çok büyük sürpriz oldu. Çok şaşırdım. Eşimden bugün için bir sürpriz bekliyordum ama ilk sürprizi jandarma ekipleri yaptı” derken, Nermin Meral ise, “Çok güzel bir şey benim için sürpriz oldu. İlk kez böyle bir şey ile karşılaştım” diye konuştu. Jandarma ekibi tarafından durdurulunca heyecanlandığını söyleyen İbrahim Dönmez de: “Çok güzel bir uygulama. Hediyeyi görünce çok şaşırdım ve çok sevindim” dedi.

Jandarmadan Beykozlulara 14 Şubat sürprizi
Bizi Takip Edin